Το πανόραμα της Γ΄ Εθνικής σε όλους τους ομίλους!

Το πανόραμα της Γ΄ Εθνικής σε όλους τους ομίλους!

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

1ος ΌΜΙΛΟΣ

(2η αγωνιστική)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 (11′ Tσιατμάς – 50′ Λαζαρίδης)

ΑΟ Καβάλας – Κεραυνός Πέρνης 0-0

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Αετός Ορφανού 1-4 (2′ Μαυράκης – 45+1′ Παυλίδης, 51′ Δουμανης πεν, 67′ Δουμάνης, 87′ Ν. Παυλίδης)

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου 0-3 (18′ Λαζαρίδης, 43′ Κουτσούμπας, 72′ Κοτόπουλος)

Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 (45′ πασχαλάκης – 73′ Τσοκλακίδης)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός 0-1 (17′ Πέτρου)

Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Καλαμπακίου 2-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΣΕ 2 ΑΓΩΝΕΣ)
1. Αρης Αβάτου 6 (6-0)
2. Πανσερραϊκός 6 (5-0)
3. Ορφέας Ξάνθης 4 (4-3)
4. Εθνικός Σιδηροκάστρου 4 (2-1)
5. ΑΟ Καβάλα 4 (1-0)
6. Αετός Ορφανού 3 (6-4)
7. Ασπίδα Ξάνθης 3 (1-3)
8. Νέστος Χρυσούπολης 2 (2-2)
9. Αλέξανδρος Κιλκίς 2 (1-1)
10. Απόλλων Παραλιμνίου 1 (1-2)
11. Κεραυνός Πέρνης 1 (0-1)
12. ΑΕ Καλαμπακίου 1 (2-6)
13. ΠΑΟΚ Κοσμίου 0 (1-5)
14. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0 (0-4)

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης, Άρης Αβάτου – Καβάλα, Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης, Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου, Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟ Κοσμίου, ΑΕ Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης.

2ος ΌΜΙΛΟΣ

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Τρίγλια – Αλμωπός Αριδαίας 3-0
Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου 1-3
Μακεδονικός – Βέροια 2-1
Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1
Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης 4-0
Εδεσσαϊκος – Αγροτικός Αστέρας 2-1

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας, Βέροια – Τρίγλια, Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός, Εδεσσαϊκός – Γιαννιτσά, Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά, Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου, Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς.

3ος ΌΜΙΛΟΣ

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων 0-1
Φωκικός – Αλμυρός 0-0
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Πιερικός – Αστέρας Ιτέας 2-2
Ολυμπιακός Βόλου – Μετέωρα 2-0

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου, Αλμυρός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, Απόλλων Μακρυχωρίου – Στυλίδα, Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός, Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς, Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας, Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων 0-1
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1
Ολυμπιακός Βόλου – Μετέωρα Καλαμπάκας 2-0
Πιερικός – Αστέρας Ιτέας 2-2
Στυλίδα – Νίκη Βόλου 1-4
Φωκικός – Αλμυρός 0-0

Η επόμενη αγωνιστική (14/10): Αλμυρός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου, Απόλλων Μακρυχωρίου – Στυλίδα, Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς, Μετέωρα Καλαμπάκας – Αναγέννηση Καρδίτσας, Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός, Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

5ος ΌΜΙΛΟΣ

Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά 2-1
Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης 1-0
Γιούχτας – Ιωνικός 2-0
Προοδευτική – Επισκοπή 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0
ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος 0-0

Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης, Εθνικός – Αμπελακιακός, Ιωνικός – Κερατσίνι, ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας, Ατσαλένιος – Προοδευτική, ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό έχει: Επισκοπή

6ος ΌΜΙΛΟΣ

Αχαρναϊκός – Διαγόρας Ρόδου 0-1
Παναιγιάλειος – Ιάλυσος 0-2
Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού 3-0
ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Θύελλα Ραφήνας 0-2
Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός 1-2

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος, Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαρναϊκός, Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος, Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός, Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας, Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό έχει: Πανμοβριακός

7ος ΌΜΙΛΟΣ

Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός 3-1
Αιολικός – Καλλιθέα 2-1
Αιγάλεω – Απόλλων Ερέτριας 3-0
ΑΟ Χαλκίς – Κόρινθος 1-0
Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι 0-0
Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός 4-3

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): Χαραυγιακός – Καλλιθέα, Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου, Κόρινθος – Αιολικός, Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω, Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Χαλκίς, Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

8ος ΌΜΙΛΟΣ

Μανδραϊκός – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0
Παναρκαδικός – Ένωσης Λέρνας 2-0
ΑΟ Κατασταρίου – Πάμισος 3-0
Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0
ΑΕ Πελλάνας – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-2
Ασπρόπυργος – ΑΟ Εικοσιμίας 7-0
Παναργειακός – ΑΟ Υπάτου 2-1

Η επόμενη αγωνιστική (3η 14/10 16.00): Ερμιονίδα-ΑΕ Λέρνας, Πάμισος-Μανδραϊκός, Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός, Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου, ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα, ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας, Παναργειακός-Ασπρόπυργος

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr