«ΣΕΡΡΑΣ» | ‘Ολοι οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι του Στέφανου Φωτιάδη!

«ΣΕΡΡΑΣ» | 'Ολοι οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι του Στέφανου Φωτιάδη!

Ο Στέφανος  Φωτιάδης  συνοδευόμενος από μέλη του Συνδυασμού ΣΕΡΡ.Α.Σ. κατέθεσε στις 5 Μαΐου, τα ονόματα που στελεχώνουν το ψηφοδέλτιο της παράταξης. Πρόκειται για ένα ψηφοδέλτιο πολυσυλλεκτικό,  με δυναμική, που συνδυάζει την εμπειρία με την ανανέωση σε όλα τα επίπεδα.

 

Αυτά είναι όλα τα ονόματα των υποψηφίων:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΜΙΧΤΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ
2.ΜΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΥΖ.ΣΤΑΥΡΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΡΑΣΟΥΛΤΑΝΗ-ΣΙΑΚΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2.ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3.ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΒΑΛΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3.ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΙΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΜΠΟΥΡΒΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
2.ΡΙΤΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ `ΔΑΜΙΑΝΟΣ
2.ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3.ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4.ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5.ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
6.ΓΚΟΥΡΜΗ-ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7.ΓΛΟΥΦΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8.ΔΑΛΟΓΛΟΥ ΘΕΑΝΩ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
9.ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
11.ΔΡΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12.ΕΛΕΤΣΚΟΒΑ ΟΥΛΙΑΝΑ ΑΛΕΞΙΟΣ
13.ΖΕΡΒΑΚΗ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14.ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15.ΙΛΑΝΙΔΟΥ-ΒΙΛΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16.ΚΑΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
17.ΚΑΛΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18.ΚΑΠΑΝΔΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
19.ΚΑΡΑΤΖΙΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20.ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ
21.ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22.ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
23.ΜΑΚΡΗ-ΤΣΙΝΙΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
24.ΜΑΜΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
25.ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕΤΡΟΣ
26.ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27.ΜΕΣΑΪΚΟΥ ΖΩΗ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
28.ΜΗΤΛΙΑΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΖΗΣΗΣ
29.ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΠΗ) ΖΑΧΑΡΙΑΣ
30.ΜΠΑΪΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31.ΜΠΙΡΤΖΙΔΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32.ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
33.ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
34.ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) ΗΛΙΑΣ
35.ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
36.ΠΑΝΤΟΦΛΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
37.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
38.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39.ΠΑΣΧΑΛΗ ΦΑΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
40.ΣΑΜΟΥΛΑΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
41.ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
42.ΣΦΕΤΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
43.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
44.ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
45.ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
46.ΤΡΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
47.ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
48.ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΓΟΥΓΟΥΣΗ (ΚΥΡΙΑΚΟΥ) ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΗΛΙΑΣ
2.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΛΑΚΤΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
3.ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜ
4. ΜΗΛΙΟΥΔΗΣ-ΣΙΣΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
5. ΤΣΟΥΓΚΟΥΖΙΔΟΥ ΝΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ-ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΗ) ΣΑΒΒΑΣ
2.ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΑΡΑΤΣΙΝ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3.ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4.ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΙΟΣ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5.ΡΑΫΝΕ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ) ΙΩΑΝΝΗΣ
6.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7.ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
8.ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2.ΜΠΟΥΡΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3.ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ ΙΩΑΝΝΗΣ
4.ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5.ΤΣΑΤΣΟΥ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2.ΙΚΙΟΥΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΖ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3.ΜΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5.ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΤΑΜΥΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ
2.ΖΑΡΑΦΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3.ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4.ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
6.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2.ΔΟΜΟΥΧΤΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
3.ΚΑΡΑΒΑΡΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΡΕΓΓΙΝΑ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4.ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
5.ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΦΡΕΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
6.ΛΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΣΤΗΣ
7.ΜΙΣΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) ΘΩΜΑΣ
8.ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
2.ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3.ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4.ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
5.ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6.ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ
7.ΚΑΤΑΡΑΚΗ-ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
8.ΤΣΙΓΚΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΕΡΣΩ ΣΥΖ.ΣΠΥΡΟΥ
2.ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΓΕΛΟΣ
3.ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ
5.ΠΡΙΠΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3.ΙΧΤΙΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
4.ΚΑΠΑΝΔΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΣ
4.ΚΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΧΑΤΖΗΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5.ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΩΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2.ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
3.ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΣ
4.ΚΑΛΟΥΔΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ
6.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7.ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΟΥΛΑ ΑΔΑΜ
8.ΠΟΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
9.ΡΙΤΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10.ΣΕΚΙΖΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
11.ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ
2.ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3.ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
4.ΖΥΦΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
5.ΚΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
6.ΚΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7.ΡΑΔΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
8.ΣΤΟΛΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΓΓΕΛΑΚΗ-ΣΑΠΛΑΜΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
2.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
3.ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4.ΔΡΟΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5.ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΥΖ. ΧΡΗΣΤΟΣ
6.ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΥΖ. ΣΤΕΡΓΙΟΥ
7.ΚΑΛΑΪΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
8.ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
9.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
10.ΛΕΟΝΩΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
11.ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΩΜΑΣ
12.ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13.ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) ΣΥΖ.ΙΩΑΝΝΗΣ
14.ΜΠΕΝΤΙΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΡΟΥΛΗΣ)
16.ΠΕΤΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΟΓΙΟΣ
17.ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ
18.ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
19.ΣΤΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20.ΤΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21.ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
22.ΤΣΙΦΤΣΗ ΒΑΣΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23.ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1.ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥΔΗ ΖΩΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2.ΓΙΑΒΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3.ΚΑΡΑΜΠΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4.ΚΕΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
5.ΚΟΛΕΟΓΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5.ΜΠΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
6.ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7.ΠΟΛΥΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8.ΠΟΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
9.ΤΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10.ΤΟΥΣΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr