Ο Γιουματζίδης (Πέλλας) σφυρίζει τον Πανσερραϊκό στην πρεμιέρα!

Ο Γιουματζίδης (Πέλλας) σφυρίζει τον Πανσερραϊκό στην πρεμιέρα!

Διαβάστε για τους ορισμούς των διαιτητών στους αγώνες της πρώτης αγωνιστικής για την SL2.

ΚΕΔ και ΕΠΟ γνωστοποίησαν τους διαιτητές, που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της πρώτης αγωνιστικής της Super League 2.

Δείτε αναλυτικά τους ορισμούς σε βόρειο και νότιο όμιλο:

Βόρειος όμιλος

Παρασκευή 04/11 15:15

Bέροια-ΠΑΟΚ Β
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος Διαιτητής: Κεχαγιάς (Κοζάνης)

Σάββατο 05/11 – 15:00

Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δελλιός (Πέλλας), Τσικλιτάρη (Πιερίας)
4ος Διαιτητής: Αργυρός (Πέλλας)

Κυριακή 06/11 – 15:00

Απόλλων Πόντου-Διαγόρας
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Μάνος (Λάρισας)
4ος Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

ΑΕΛ-Ηρακλής Λάρισας
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Μπαλάς (Τρικάλων), Γάκος (Φθιώτιδας)
4ος Διαιτητής: Καλαντζής (Θεσσαλίας)

Μακεδονικός-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Αναστασιάδης (Σερρών)
4ος Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)

Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δανδανόπουλος (Ξάνθης), Χρυσελής (Ξάνθης)
4ος Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Δευτέρα 07/11 – 15:15

Παναθηναϊκός Β-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Αρμακόλας (Κυκλάδων)
4ος Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά)

Νότιος Όμιλος

Σάββατο 05/11 – 13:45

Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος Διαιτητής: Χρονάς (Αχαΐας)

Σάββατο 05/11 – 15:00

Επισκοπή-Ολυμπιακός Β
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Κομισοπούλου (Χανίων), Μάτσας (Ηρακλείου)
4ος Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Κυριακή 06/11 – 15:00

Αιγάλεω-ΟΦΙ
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής), Μανούρας (Δυτ. Αττικής)
4ος Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτ. Αττικής)

Ηλιούπολη-Κηφισιά
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος Διαιτητής: Ρεντίφης (Αν.Αττικής)

Καλαμάτα-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Σπηλιώτης (Κορινθίας)
4ος Διαιτητής: Τσακάλης (Ηλείας)

Χανιά-Παναχαϊκή
Διαιτητής: Βλάχος (Αν.Αττικής)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής), Καλλής (Αν. Αττικής)
4ος Διαιτητής: Πατεμπτζής (Ηρακλείου)

Τρίτη 08/11 – 15:00

ΠΑΟ Ρουφ-Προοδευτική
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Πριονάς (Εύβοιας)
4ος Διαιτητής: Χουλιάρας (Εύβοιας).

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr