Η νέα κλήρωση στην SUPERLEAGUE 2

Η νέα κλήρωση στην SUPERLEAGUE 2

Πραγματοποιήθηκε  η νεα κλήρωση στην superleague 2 με την προσθήκη στον Βόρειο όμιλο της Καβάλας και στον Νότιο όμιλο της Ζακύνθου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  του Βορείου ομίλου και με της ημερομηνίες των αγώνων , ενώ 11  θα είναι οι εμβόλιμες αγωνιστικές ημέρα Τετάρτη

Κυρ. 7/11/21   –  18η Κυρ. 13/02/22

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ. – ΤΡΙΚΑΛΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄- ΠΑΟΚ Β΄

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΙΑΚΟΣ ΒΟΛ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛ.

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ. – ΚΑΒΑΛΑ

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΞΑΝΘΗ

ΛΑΡΙΣΑ   ΡΕΠΟ

 

Κυρ. 14/11/21    – 19η Τετ. 16/02/22

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΚΑΒΑΛΑ – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ.

ΝΙΚΗ ΒΟΛ. – ΒΕΡΟΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ, – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΟΚ Β΄- ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄

ΛΑΡΙΣΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.

ΞΑΝΘΗ    ΡΕΠΟ

 

Κυρ. 21/11/21  – 20η Κυρ. 20/02/22

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄- ΛΑΡΙΣΑ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟΚ Β΄

ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛ.

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ

ΞΑΝΘΗ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.    ΡΕΠΟ

 

Τετ. 24/11/2121η Κυρ. 27/02/22

ΚΑΒΑΛΑ – ΞΑΝΘΗ

ΑΛΜΏΠΟΣ ΑΡΙΔ. – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛ. – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ, – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ.

ΠΑΟΚ Β΄- ΒΕΡΟΙΑ

ΤΡΙΚΑΛΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ   ΡΕΠΟ

 

Κυρ. 26/11/2122η Κυρ. 06/03/22

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.

ΗΡΑΚΛΗΣ- ΛΑΡΙΣΑ

ΒΕΡΟΙΑ- ΤΡΙΚΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ. – ΠΑΟΚ Β΄

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛ.

ΞΑΝΘΗ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ.

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄    ΡΕΠΟ

 

Κυρ. 05/12/2123η Τετ. 09/03/22

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ. – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛ. – ΞΑΝΘΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ. – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΠΑΟΚ Β΄- ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ.

ΛΑΡΙΣΑ – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄- ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΚΑΒΑΛΑ    ΡΕΠΟ

 

Κυρ. 12/12/21  – 24η Κυρ. 13/03/22 

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ. – ΛΑΡΙΣΑ

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ Β΄

ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ,

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛ.

ΚΑΒΑΛΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ  ΡΕΠΟ

 

Τετ. 15/12/2125η Κυρ. 20/03/22

ΝΙΚΗ ΒΟΛ. – ΚΑΒΑΛΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ. – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

ΠΑΟΚ Β΄- ΞΑΝΘΗ

ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ, – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄- ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ.  ΡΕΠΟ

 

Κυρ. 19/12/2126η Κυρ. 27/03/22

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ

ΞΑΝΘΗ – ΤΡΙΚΑΛΑ

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΠΑΟΚ Β΄

ΚΑΒΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ.

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ, – ΝΙΚΗ ΒΟΛ.

ΗΡΑΚΛΗΣ  ΡΕΠΟ

 

10η  Τετ. 29/12/2127η  30/03/022 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ. – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ,

ΠΑΟΚ Β΄- ΚΑΒΑΛΑ

ΤΡΙΚΑΛΑ – – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ – ΞΑΝΘΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ. – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ Β΄- ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ.

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΝΙΚΗ ΒΟΛ.  ΡΕΠΟ

 

11η Τετ. 05/01/22  – 29η Κυρ. 03/04/22 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ. – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ- ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄

ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ

ΚΑΒΑΛΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ. – ΠΑΟΚ Β΄

ΝΙΚΗ ΒΟΛ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ.

ΒΕΡΟΙΑ  ΡΕΠΟ

 

12η Κυρ. 09/01/2229η Τετ. 06/04/22 

ΠΑΟΚ Β΄- ΝΙΚΗ ΒΟΛ.

ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ.

ΛΑΡΙΣΑ – ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ. – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄- ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ.  ΡΕΠΟ

 

13η Τετ. 12/01/2230η Κυρ. 10/04/22 

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄

ΚΑΒΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ. – ΛΑΡΙΣΑ

ΝΙΚΗ ΒΟΛ. – ΤΡΙΚΑΛΑ

ΟΛΥΜΠΙΚΑΟΣ ΒΟΛ. – ΠΑΟΚ Β΄

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ.  ΡΕΠΟ

 

14η Κυρ. 16/01/2231η Τετ.  13/04/22

ΤΡΙΚΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΑΙΚΟΣ ΒΟΛ.

ΛΑΡΙΣΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ. – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄ – ΚΑΒΑΛΑ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΞΑΝΘΗ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ. – – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΑΟΚ Β΄ ΡΕΠΟ

 

15η Κυρ. 23/01/2232η Κυρ.  17/04/22

ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ.

ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄

ΝΙΚΗ ΒΟΛ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ. – ΛΑΡΙΣΑ

ΠΑΟΚ Β΄- ΤΡΙΚΑΛΑ

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΡΕΠΟ

 

16η Κυρ. 30/01/2233η Τετ. 27/04/22 

ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΟΚ Β΄

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛ.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ.

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ

ΒΕΡΟΙΑ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ. – ΞΑΝΘΗ

ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ  ΡΕΠΟ

 

17η Κυρ. 06/02/2234η Κυρ. 01/05/22 

ΞΑΝΘΗ – ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤ.

ΚΑΒΑΛΑ – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔ. – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄

ΠΑΟΚ Β΄- ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡ.

ΗΡΑΚΛΗΣ  – ΛΑΡΙΣΑ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ  ΡΕΠΟ

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Πανσερραϊκού ολόκληρο:

1η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

2η Αγωνιστική

ΠΑΟΚ Β´ – Πανσερραϊκός

3η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – ΑΟ Τρίκαλα

4η Αγωνιστική

ΑΕΛ – Πανσερραϊκός

5η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας

6η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Β´ – Πανσερραϊκός

7η Αγωνιστική

ΡΕΠΟ Πανσερραϊκός

8η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Ηρακλής

9η Αγωνιστική

Βέροια – Πανσερραϊκός

10η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου

11η Αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτας – Πανσερραϊκός

12η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Πιερικός

13η Αγωνιστική

ΑΟ Ξάνθη – Πανσερραϊκός

14η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός

15η Αγωνιστική

Καβάλα – Πανσερραϊκός

16η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας

17η Αγωνιστική

Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr