Ε.Π.Σ.ΣΕΡΡΩΝ: LIVE οι αγώνες του Σαββάτου….. ‘Ολα τα τελικά

Ε.Π.Σ.ΣΕΡΡΩΝ: LIVE οι αγώνες του Σαββάτου..... 'Ολα τα τελικά

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 17 / 03 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PLΑY OUT  3η αγωνιστική

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                         3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Χουρουζίδης, 68΄ Καρυοφύλλης Β., 85΄ Σκούρτης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Παπαδόπουλος Ε. – Αναγνωστίδης

ΛΕΥΚΩΝΑΣ  – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                         6 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 9΄ Στογιαντζίκης, 23΄ – 78΄ Μεσέρδης Θ., 33΄ Μερτίκας, 38΄ Κοσμίδης, 87΄ Πεχλιβανίδης   /   83΄ (πεν)  Βατμανίδης Β.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Κρυωνάς – Χολάνης

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ  ΡΕΠΟ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ                         2 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80 ΄ Γκόγκας , 87΄ Νάτσιος Π.     /     17΄ – 52΄- 60΄ Βεζυρόπουλος, 75΄  88΄ Καφαλίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. (ν) – Βασάκης – Στεργάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική

SERRES 1800 – ΟΡΕΙΝΗ                                 4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 22΄ – 65΄ Αγγελακάς, 80΄ Αναγνωστίδης Ν., 86΄ Πολύχρονιάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σάββας – Φραγκάκης

ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                   1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ Χατζηπέτρου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σώμης – Ευθυμιάδης

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ                               3 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 36΄- 45΄ Παπαρίζος, 39΄ Αποστόλου  /  26΄ Γκαρακλίδης, 55΄ Σκεντέρι , 87΄ Πασχαλίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κωνσταντινίδης – Τατούδης

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                              0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Xoυράνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Ντεμάϊ  – Αχιλλεύς

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                               3 –  0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ – 65΄ – 87΄ Γκούρτσας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Βογιατζή – Δουλγέρης

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.                                       3 – 0  **

ΣΚΟΡΕΡ: 8΄ Μητκώνης, 29΄ Αμανατίδης, 38΄ Παπαδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Μπαντή – Κιοσσές Κ.

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                                   3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄1 – 0,  57΄ 2 – 1 , 90΄ 3 – 1/ 35΄ Ζαράκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βακουφτσής – Τσίκου

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  18 / 03 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PLΑY OFFS  αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δουλγέρης – Αρχοντογιάννης Γ.

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Μπομπόγιας

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Καμπαρντίνας – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Βασίλογλου – Καρασάββας

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μαργαριτόπουλος – Κιοσσές Ι,

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Κωνσταντινίδης – Παυλίδου

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπάρκας – Φράγκαλας Δ.

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαλλίδης – Τούτκας

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Γαβριήλ – Καπρινιώτης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Καραμανίδης Σ. – Καραμανίδης Ι.

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μπάρμπας – Λεοντής

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παπαποστόλου – Σολάκης

 

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παυλίδης – Κουρουζίδης

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βαρώσης – Μενέξης

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr