ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα Σαββάτου 7/12/19 σε Επίλεκτη – Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα Σαββάτου 7/12/19 σε Επίλεκτη - Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  07 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  13η αγωνιστική

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΝΕΟΧΩΡΙ             5 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 9΄ Τσεμπερίδης, 37΄ –  75΄ Τσιντσάρης, 43΄ Παρούκας, 45΄ Αβράμης        /     60΄ Σένια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Πούλιος Ι. – Παπαδόπουλος Χ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ               2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  25΄ Ζώβληκας , 74΄ Ζυγκερίδης   /  45΄ Κουκούτσης, 65΄ Μάγκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς -Αναγνωστίδης – Παυλίδου

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ              1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 90΄ Μαλαδάκης   /  35΄ Πεχλιβανίδης, 94΄ Μπρινιάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Δουλγέρης – Γεωργίου

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – SERRES 1800           0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ:   28΄ Ρούτσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Αχιλλεύς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ              4 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Βασιλειάδης Θ. , 50΄- 90′ (πεν) Τάτσιος, 70΄ Βασιλειάδης Κ.    /  40΄ Βακάλοφ, 45΄- 73΄- 94΄  Καζάκης,

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παπαδόπουλος Ι. – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ         0 – 6 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄- 60΄  Ζαχαριάδης, 29΄- 50΄ Σελαλματζίδης, 45΄ Πάπαλας, 65΄ Κυριαζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μαρλά – Ντεμάϊ

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΛΕΥΚΩΝΑΣ             2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Τσίκαλας, 75΄ Κίντι    /   6΄ Γιαννακόπουλος, 22΄- 26΄ Θεοδωρίδης Π.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μαυρίδης – Ζαχαρία

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.               2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 3΄ Ρήγας, 30΄ Ηλιόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Αρχοντογιάννης – Μπάρμπας

Κ. ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.     2 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Μητριτζάκης, 77΄ Ρώμας    /    15΄ – 85΄ Ντίνας, 35΄ Τζιούφας, 60΄ Τοπούζης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Πούλιος Α. – Μπεριντζής Στ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ      1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 90΄ Στεφανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Λεοντής – Μαργαριτόπουλος

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ            3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ – 50΄- 60΄ Νησιούδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπομπόγιας – Παπαποστόλου

 

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    08 /  12 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  13η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μαυρίδης – Φραγκάκης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Βογιατζής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Παπαποστόλου – Μαρλά

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Τζουμαλάκης – Αναγνωστίδης – Βασίλογλου

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Ντεμάϊ – Σαββάτης

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές – Καραμανίδης Ι. 

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος χ. – Καμπαρντίνας – Καπρινιώτης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Μπάρκας Θ.

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αχιλλεύς – Μπομπόγιας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Παυλίδου

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Αναστασίου – Τσίκου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Σαπαρδάνης – Αρχοντογιάννης

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ντούγιας

 

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr