ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα και Βαθμολογία σε Επίλεκτη – Ανώτερη & Β΄κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα και Βαθμολογία σε Επίλεκτη - Ανώτερη & Β΄κατηγορία

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο – Κυριακή  21-22 / 12 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  15η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ  – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ           2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ:. 60΄ Δίγκας, 85΄ Αραμπάς  /  80΄ Ζιγκερίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βογιατζής – Κρυωνάς

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ       1 – 4 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Παπαδόπουλος   / 10΄ – 90΄ Τσεμπερίδης, 65΄ Τσιντσάρης, 88΄ Γέρμανλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – -Παπαδόπουλος  Χ. – Αρχοντογιάννης

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΠΡΩΤΗ                                   0 – 1 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 90΄ Αγγελακάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναγνωστίδης – Παπαποστόλου

SERRES 1800 – ΝΕΟΧΩΡΙ                         1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Παπίτσας   /   1΄ Σένια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                      0 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Αναστασίου – Αρχοντογιάννης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                  1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 90΄ Λεκάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μαυρίδης – Δουλγέρης

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
122571903611546
22239123738299
32235985443410
42234104736297
5223310392532-7
6223295842375
7222985939354
8222992112835-7
9222776932311
10222271152850-22
11221961122652-26
12221846122040-20

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                        2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Κίροφ , 85΄Σαμαρτζίεφ  /   65΄- 75΄ Κούρτογλου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Απιδόπουλος – Βογιατζή – Γεωργίου

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ              0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  40΄ Χαβαλές Στελ., 90΄ Χαβαλές Σ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Παυλίδου – Χατζηαθανασίου

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                          0 – 2 **        

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Πανταζής, 90΄ Αραμπατζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Αχιλλεύς – Μαδένης

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ         7 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 18΄ Ζιάγκας, 46΄- 60΄ Τάτσιος, 47΄- 64΄ Βασιλειάδης Χ., 50΄ Αραμπατζής   /  48′  Κυριακίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τσίκου – Μαργαριτόπουλος

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ                       3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Μπούρας, 50΄ Μεσιούρης, 55΄ Παππάς  /  30΄ Σιώης, 68΄ Αμπαδίνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βογιατζής – Παγωνάς

ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
120551811801664
220461442732147
320391235401822
420371217533221
52032102844395
62029929564313
72028911044395
82026821036342
9201442142066-46
10201233142771-44
11201011910105-95

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ              1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Μοσχοφίδης    /   60΄ Κυριαζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Μπαντή – Αναστασίου – Μπεριντζής Σ.

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ            0 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Ευθυμιάδης – Δουλγέρης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ                3 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 22΄ Αθανασακάκης, 78΄ Μελίτος, 80΄ Ράσκοφ   /  20΄ Τολίδης, 60΄- 65΄ Ρούμπος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Κιοσσές – Σαββάτης

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ            6 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Χαριτίδης, 55΄- 80΄ Χατζηστραβός, 60΄ Τσιμπούκας, 65΄ Τσίκαλας, 70΄ Καρδαλάς   /  55΄ Σίμου, 70΄ Ζαπατζής, 85΄ Σιμιντιρίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μπάρμπας – Λεοντής

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ                  1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Τενεκετζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Γεωργίου – Μπεριντζής Ε.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
120491541431231
220431343381622
320401244411724
420381082352015
520361136291712
620299293034-4
720225782834-6
8202163113046-16
920195482734-11
1020721171847-29
1120512172567-42

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.                  1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Κούκος   /   70΄ Κιοτελεκιάν 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Μαγής – Ζαχαρία

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ             0 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ – 35΄- 40΄ Βλαχόπουλος, 85΄ Μητριτζάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Τσίκου -Αναγνωστίδης

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΙΩΝΙΚΟΣ                     2 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ:  50΄ Μπακάλης Μ. , 88΄ Μπρισνόβαλης   /  35΄- 40΄ Ντίνας, 60΄ Τοπούζης, 70΄ Φεσατίδης, 85΄ Τσολακούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βουρλιάκης – Σαπαρδάνης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΠΟΣ 2000           2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Καρυπίδης, 28΄ (πεν) Φιλιππίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Παπαδόπουλος Ι. – Παυλίδου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
117451430491336
216341042281315
3172884527216
41627835291712
51724737312110
6171752102849-21
7171341122150-29
8171233112437-13
9161233101634-18

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ                1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 88΄ Στεφανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Καραμανίδης Ι. – Καραμανίδης Σ.

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ      0 – 3**

ΣΚΟΡΕΡ: 52΄ Σίκαλος Γρ., 70΄ Σίκαλος Χρ. , 75΄ Πατραμάνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Μαρλά

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ              0 – 0  **  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ντεμάϊ – Καπρινιώτης

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ                        0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Νησιούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Ζαχαρία – Βογιατζής

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11740124155847
217371142651847
317341043392118
416331033471136
51725746372710
6162372735332
7161240122446-22
8171031132664-38
917000177107-100

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr