ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα και Βαθμολογία σε Επίλεκτη – Ανώτερη και Β’ κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα και Βαθμολογία σε Επίλεκτη - Ανώτερη και Β' κατηγορία

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  16 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  10η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                           1 – 0

ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ Αγγος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Δουλγέρης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                       2 – 1

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Κωνσταντινίδης, 60΄ Παπαδόπουλος   /   70΄ Σιδηρόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Μαυρίδης – Πούλιος Ι.

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                          3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Λεκάκης , 50΄ Καλαϊτζίδης, 92΄  Ιβαντζίκης   /   10΄ Μπελίτος, 48΄ Πέππας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαυρίδης – Παυλίδου

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ                                      1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Τσιακμάκης   /  40΄ Σιψής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Πούλιος Ι.

SERRES 1800 – ΠΡΩΤΗ                                       2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄  Ρούτσης, 25΄ Πανίδης   /  28΄ Αγγελακάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παπαδόπουλος Χ. – Αναγνωστίδης

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ                        0 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Αβράμης,  45΄+ – 75΄  Μαλετσκάνοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάββας – Φραγκάκης

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
121541803551342
221391236382711
3213985840364
42134975433310
5213210292431-7
6213194733294
7212776831292
8212675937352
9212682112735-8
10212271142849-21
11211961112649-23
12211846111834-16

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                   3 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Κουθουρίδης, 75΄- 80΄ Ηλιάδης    /  20΄(αυτ)  Τοκατλίδης, 48΄ (πεν) Ευθυμιάδης,  88΄ Μπακάλης Μαρ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παπαδόπουλος Ι. – Μαργαριτόπουλος

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                       3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Καρυοφύλλης, 55΄- 65΄ Χουρουζίδης Θ.  /  84΄ Παρίσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βογιατζής – Γεωργίου

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                          3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 17΄ Πάνου, 40΄ Σβεντσίδης,  74΄ Καραβασίλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Ντεμάϊ – Βουρλιάκης

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                      5 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Ζαγγελίδης, 50΄- 60΄ – 65΄ Πατραλέξης,  80΄ Ζάντσιος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Πούλιος Α. – Λεοντής

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                  2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ – 57΄ Βασιλειάδης Κ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Ζαχαρία – Χατζηαθανασίου

ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
119521711771661
219431342702144
319391234401624
419341117473116
51932102743358
62029929564313
7192891944368
8192372103233-1
9191442131960-41
1019923142571-46
11191011810102-92

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                            1 – 0 **  

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Θεοδωρίδης Π.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Καμπαρντίνας – Παυλίδου

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΕΜΜ.  ΠΑΠΑΣ               1 – 2 **  

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Αποστόλου   / 10΄ Κίτσιος ,  30΄ Ζαχαριάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Παπαποστόλου – Μπάρμπας

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ — ΠΗΓΑΣΟΣ                            1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Μιχαλούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαρλά – Ντούγιας

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                    1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 88΄ Μεσέρδης   /  65΄ Σιμιντιριάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπομπόγιας – Αχιλλεύς

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ                            2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 47΄ Τσίκαλας, 78΄ Παραλής   /   75΄ Γεμενετζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αρχοντογιάννης – Μπαντή

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
119461441411229
220431343381622
319401243411625
41935982321913
519331036281711
619299282932-3
7192163102943-14
819194782532-7
919164482533-12
1019721161845-27
1119512162364-41

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.                 1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Κατσιώλας  /  85΄ Κοτελεκιάν

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης -Αναγνωστίδης – Κουρουζίδης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΙΩΝΙΚΟΣ                     1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 88΄ 1 – 0

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Ντεμάϊ – Βουρλιάκης

ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                                   2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Χίντζιος, 80΄ Δελλής   / 55΄(πεν)  Μωραϊτης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάκας Θ. – Καπρινιώτης – Σαπαρδάνης

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΠΟΣ 2000                               2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 7΄ Τζίμας,  42΄ Δούκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βογιατζή – Μπεριντζής Σ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
115391230421230
215341041271017
31524735251510
4152264522220
5152163626188
615144292646-20
7151341102044-24
8151233102328-5
9161233101634-18

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ                                        1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Νησιούδης   /  18΄ Λιούγκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Φραγκάκης – Πούλιος Α.

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ     0 – 6 **

ΣΚΟΡΕΡ:  10΄Βασιλακάκης, 15΄- 20΄- 40΄- 60΄ Καραμβαλάσης,  37΄ Τζιάνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαββάτης – Καραμανίδης Σ.

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ  – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                              3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Βαρβέλης, 55΄- 90΄ Αμανατίδης  /  30΄ Παύλου, 78΄  Φιλιππίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναστασίου – Κιοσσές

ΨΥΧΙΚΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                                      1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Βουδουρίδης  /  25΄ Πίττος, 40΄ Σάββας, 88΄ Σίκαλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αρχοντογιάννης – Τσίκου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11536113151744
215331032581642
31530933441034
41530933382117
51524735362412
6152372634313
7161031122559-34
815930122146-25
914-30014795-88

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr