ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα – βαθμολογίες αγώνων Σαβατοκύριακου 14-15 / 1 / 23 σε Α΄ & Β΄ κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα – βαθμολογίες αγώνων Σαβατοκύριακου 14-15 / 1 / 23 σε Α΄ & Β΄ κατηγορία

Τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο – Κυριακή   14 – 15/ 01 / 2023       

Α΄  κατηγορία  Α΄ όμιλος     10η αγωνιστική  

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ     2 – 1 **    

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄- 35΄ Γέρμανλής Σπ.   /    20΄ Βεζυρόπουλος

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ    1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Μίτεν

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ    4 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄- 70΄ Ματζάρης, 40΄ Κουθουρίδης, 60΄Τοραμάνι

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ  – ΑΜΜΟΥΔΙΑ     0 – 4 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄- 50΄ Λιάρας, 55΄Τσιαχουρίδης, 85΄ Σέρβες

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ  – ΧΡΙΣΤΟΣ   1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Γκόγκας

ΡΕΠΟ: ΠΗΓΑΣΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΠΣΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
112311011361125
2123093033528
31127902401228
4122062420171
512144261920-1
612134171949-30
712113291728-11
811102451319-6
912103181728-11
1012103181932-13
111292371426-12

Α΄  κατηγορία  Β΄ όμιλος    10η αγωνιστική  

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ      4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄- 65΄ Τζοβάρας, 40΄ Δημητρακόπουλος, 90΄ Νησιούδης    /  55΄ Μεσέρδης Θ.

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 –  ΝΕΟΧΩΡΙ    3 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Πρόβατος, 35΄- 80΄ Γκούρτσας   /  5΄ Σένια, 20΄ Δαμάλης, 45΄ Βουδουρίδης

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ   2 – 1 **  

ΣΚΟΡΕΡ:  50΄ Μπελίτος, 90+ (πεν) Ασλανίδης   /   25΄ Τσίκος

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ  – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ   4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Παπαδόπουλος, 20΄ Χότζα, 65΄ Μπομπότας, 70΄Παγουλάτος

ΠΡΩΤΗ  – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ      0 – 3 α.α. **

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΠΣΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11229921321220
2112581224816
31224732291019
41223723251411
512 2264218117
61220552271314
712165161721-4
81172271332-19
91250571227-15
10125 129931-22
111241110837-29

Β΄  κατηγορία  Α΄ όμιλος     9η αγωνιστική  

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΠΑΟΚ ΣΕΡ.  4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: (2) Κολοκοτρώνης, Χαβαλές, Μεσιούρης

SERRES 1800  – ΛΕΥΚΩΝΑΣ   1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: ……. / (2) Παϊγουτλίδης, Ντίνας

ΒΥΡΩΝΕΙΑ   – ΑΓΚΙΣΤΡΟ   1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: Πολυχρονίδης  / (2) Ηλιάδης Χ.

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ Β΄- ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. 0 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: (4) Καραμβαλάσης

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ  – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ     7 – 0  **

ΣΚΟΡΕΡ: (5) Μαλετσκάνοφ, Μπούζας, Συμεωνίδης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ Β΄ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ  1 – 2 **    

ΣΚΟΡΕΡ: Πέγκας  /  Τοκατλίδης, Ηλιάδης

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ  0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: Τσαλής, Χριστοδουλάρας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΠΣΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
112321020521042
212306242124-3
3122992147938
41225813371522
51122641351619
6111961424159
7121954320164
812165161724-7
912165161421-7
1012144262220-2
1112134162326-3
121272191735-18
131241110352-49
141210111855-47

Β΄  κατηγορία  Β΄ όμιλος    αγωνιστική 

ΕΛΑΙΩΝΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ    1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: Τσίπας    /  (2) Κορώνης, Μελίτος

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ   0 – 7 **

ΣΚΟΡΕΡ:  (2) Πιπίνης, Πάγκαλης, Σταμάτης, Σίκαλος, Γκόγκας, Καλαθάς

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ    0 – 6 **   

ΣΚΟΡΕΡ: (3) Γκούρτσας, Σταθόπουλος, Σίμου, Γκούγκε

ΠΟΣ 2000 – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ    0 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: Κεβάνι, Καρακολίδης, Σελαλματζίδης

 ΨΥΧΙΚΟ  ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ     1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: Βουδουρίδης   /  Φιλιππίδης

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. Β΄- ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ   2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:

ΡΕΠΟ  ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΠΣΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
1112891142636
21124731351322
31223723361323
41123722281711
51122641301218
61121632261214
7111954222164
811133442327-4
91082261231-19
101182271032-22
11107217722-15
1211310101033-23
131100011854-46
Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr