ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα & βαθμολογίες αγώνων Σαββατοκύριακου play off – play out σε Επίλεκτη – Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα & βαθμολογίες αγώνων Σαββατοκύριακου play off - play out  σε Επίλεκτη - Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  07 / 03 / 2020        ώρα  15.30

PLAY OFF  ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    1η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ    2 – 4 **      

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Γκαϊτατζής, 70΄ Χριστοφορίδης   /  10΄ Μαλετσκάνοφ, 45΄- 60΄ Παρούκας, 65΄ Τσεμπερίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναστασιάδης – Πούλιος Ι.

ΝΕΟΧΩΡΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ       0 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 65΄ Γρατζάκης, 15΄- 90΄ Λιάτσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Βασίλογλου

SERRES 1800 – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ     2 – 2 **            

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Θεοδωρίδης, 70΄ Ρούτσης    /  87΄ Τριανταφύλλου, 90΄ Λεκάκης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βογιατζής – Αχιλλεύς

PLAY OFF ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
1111100422
214100404
313010220
411001044
511010220
61000124-2

 

PLAY  OUT  ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    1η αγωνιστική

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ     0 – 5 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Ζιγκερίδης, 40΄ – 50΄ Σιδηρόπουλος, 60΄ Παπαδόπουλος, 80΄ Γκλαβίνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Δουλγέρης

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ      2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Ιωαννίδης, 55΄ Ανδρίκος     /    67΄ Μάγκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αναστασιάδης – Γεωργίου

ΠΡΩΤΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ      1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 83΄  Μπογιατζής   /   10΄- 20΄ Βούλιος, 80΄ Πλατνάρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πούλιος Ι.  – Βασίλογλου

PLAY OUT ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
117100055
217100312
313100211
41300112-1
51100105-5
61000113-2

 

PLAY OFF  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ        3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄- 82΄ Μαϊκόπουλος, 90΄ Μπούρας   /   75΄ Τουρνάς 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μαυρίδης – Παπαποστόλου

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ     4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄- 50΄ Μουτεσίδης, 54΄ Πανταζής, 70΄ Λατροβαλίεβ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μαυρίδης – Αχιλλεύς

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ      5 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ – 55΄ –  63΄ Αμπαδίνης, 30΄ Σιώης, 85΄ Μπαρμπούτης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παυλίδου – Παπαποστόλου

PLAY OFF ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 19-20

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
1215200826
221220012012
327110505
42300219-8
52201113-2
620002013-13

 

PLAY OUT  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ     2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: ……..    /  2΄ – 30΄ Γεωργιάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Ντούγιας – Μπεριντζής Σταμ.

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ     2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Ζαγγελίδης , 77΄ (αυτ)  Τσαυταρίδης   /   42΄ Ζιάγκας, 75΄  Τυρίλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Σαπαρδάνης – Καραμανίδης Ι.

PLAY OUT ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 19-20

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
1110010220
208000000
315010220
315010220
511010220

PLAY OFF  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ          0 – 2 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 2΄ Χατζηνικόλας, 20΄ Σελαλματζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Σάββας – Παυλίδου

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ      4 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Μήλιος, 60΄- 70΄ Γκόγκας, 80΄ Αρβανίτης    /  5΄  Δήμου, 10΄ Τόσκα

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναγνωστίδης – Σαπαρδάνης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ          2 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄- 35΄ Ράσκοβ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Βογιατζή – Παπαδόπουλος Ι.

PLAY OFF ΑΝΩΤΕΡΗ B΄ ΟΜΙΛΟΣ 19-20

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
1210101431
229200514
328101541
427101330
52310112-1
62200205-5

 

PLAY OUT  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ            0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Μοσχοφίδης, 85΄ Μάνιμος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Καρασάββας – Βασάκης – Τσίκου

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.      5 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Ραπάϊ, 40΄(αυτ) Φάκης ,  44΄ Καρδαράς, 75΄ Χατζηστραβός, 80΄ Σαλονικιός

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Κιοσσές Κ. – Καραμανίδης Σ.

PLAY OUT ΑΝΩΤΕΡΗ B΄ ΟΜΙΛΟΣ 19-20

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
118100505
218100022
31600105-5
401000000
51000102-2

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ     0 – 4 **      

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 25΄-  46΄ Κολοκοτρώνης, 55΄ Παπαδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπάρκας  Θ. – Μπεριντζής Ε.

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019     ΑΝΑΒΟΛΗ  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Καμπαρντίνας – Βουτσάς

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.       2 – 1                

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Γκιούρι, 40΄ Κοκκινίδης    / …………… 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μισυρλής – Αναγνώστου

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΠΟΣ 2000         2 – 0 **    

ΣΚΟΡΕΡ: 65  Τούσκας, 75΄ Μουτίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας – Κιοσσές Ι. – Μάτσας

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
117451430491336
216341042281315
3172884527216
41627835291712
51724737312110
6171752102849-21
7171341122150-29
8171233112437-13
9161233101634-18

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ     0 – 3 α.α.      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπεριντζής Στυλ. – Μανδέλας

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΨΥΧΙΚΟ          διακοπή  στο 27΄ λόγω καιρού

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Σαββάτης – Μαρλά

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ       1 – 1   

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Γκίζης   /   85΄ Φάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Γαβριήλ – Βλάχος

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ          1 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ:  40΄ Παύλου    /         5΄- 15΄- 30΄- 38΄- 85΄ Καραμβαλάσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βουρλιάκης – Ντεμάϊ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11740124155847
217371142651847
317341043392118
416331033471136
51725746372710
6162372735332
7161240122446-22
8171031132664-38
917000177107-100

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr