ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα & βαθμολογίες Επίλεκτης – Ανώτερης κατηγορίας 28-29 / 9 / 19

ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα & βαθμολογίες Επίλεκτης - Ανώτερης κατηγορίας 28-29 / 9 / 19

 

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 28 / 09 / 2019        ώρα  16.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ             1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄(πεν) Μπελίτος  /  20΄ Μαλετσκάνοφ, 60΄ Πετρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναστασιάδης – Καμπαρντίνας

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ                        2 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄- 80΄ Παπαδόπουλος  /  5΄- 55΄ Βουδουρίδης, 46΄ Σένια, 85΄ Θεοδωρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Βακουφτσής – Παπαδόπουλος Ι.

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ  – ΠΡΩΤΗ                            4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄- 70΄ Κλαϊντι, 65΄ Σιδηρόπουλος , 75΄ Δάλας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Αχιλλεύς

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                    2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 53΄- 90΄ Μαλαδάκης   /  55΄Καδής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Δουλγέρης – Παυλίδου

SERRES 1800 – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 68΄ Στεφάνογλου  /  30΄ Βασιλειάδης Αντ, 65΄ Χατζηγεωργίου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Γεωργίου – Φραγκάκης

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                2 – 2 **  

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Τσιακμάκης, 80΄ Τσιμπουργκενούδης   /   10΄- 70΄ Αγγος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Κρυωνάς – Σώμης

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
122571903611546
22239123738299
32235985443410
42234104736297
5223310392532-7
6223295842375
7222985939354
8222992112835-7
9222776932311
10222271152850-22
11221961122652-26
12221846122040-20

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                   2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄Τορακίδης, 60΄ Κυριαζίδης   /  25΄ Κιουτσιούκης, 88΄ Γουναρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μαυρίδης – Μπάρμπας

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                  5 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄- 55΄ Χουρουζίδης, 25΄- 35΄ Μπούρας, 40΄ Μαυρουδής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Αρχοντογιάννης – Κουρουζίδης

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                  7 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Ταχματζίδης, 20΄- 25΄- 60΄- 80΄ Παρίσης, 24΄ Σαββίδης, 35΄ Ζαφειρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βασίλογλου – Μπεριντζής Στ.

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                         3 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 28΄- 88΄- 90΄ Πατραλέξης   /  40΄ Κεχαγιόγλου , 44΄ Ζαράκης, 89΄ Μυρόβαλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Τσίκου – Σαββάτης

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                        0 – 6 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 7΄ Λαντροβαλίεφ, 9΄ Καρασαββίδης, 15΄ Χόλτεβ, 20΄ Μουτεσίδης, 35΄ Κουθουρίδης, 70΄ Πανταζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαυρίδης – Κουρουζίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
120551811801664
220461442732147
320391235401822
420371217533221
52032102844395
62029929564313
72028911044395
82026821036342
9201442142066-46
10201233142771-44
11201011910105-95

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ                        4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 35΄ Γεμενετζής, 75΄ Τάφα Εντ., 85΄ Καμπουρίδης  /  88΄ Τσακιρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Κιοσσές Κ. – Χατζηαθανασίου

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ       1 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ:  60΄ Κίστα   /  40΄(πεν)  Τσίκος, 45΄ Γκόγκας, 86΄ Στόϊκος Π., 88΄ (αυτ)90+΄(αυτ)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Παγωνάς – Μαδένης

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                  0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Ελευθεριάδης, 80΄ Σαμαρτζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Πούλιος Α. – Μπεριντζής Ε.

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                 3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Τενεκετζής , 85΄ Τζουλαϊ, 88΄ Γκέρτσα   /  40΄ Νένος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χρ. – Μπάρκας Θ. – Γαβριήλ

ΝΙΓΡΙΤΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                               1 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Τσιμπούκας   /  10΄ Μοναστηρλί, 35΄- 50΄ Ζαχαριάδης, 90΄ Τσιάπος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βογιατζή – Σαπαρδάνης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
120491541431231
220431343381622
320401244411724
420381082352015
520361136291712
620299293034-4
720225782834-6
8202163113046-16
920195482734-11
1020721171847-29
1120512172567-42

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr