ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα αγώνων του Σαββάτου 17/10/20

ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα αγώνων του Σαββάτου 17/10/20

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  17 / 10 / 2020        ώρα  16.00

Α1  κατηγορία    5η αγωνιστική

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ         0 – 0 **   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μπάρκας. Σ. – Αρχοντογιάννης

ΠΡΩΤΗ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                         0 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄, 30΄,40΄, 70΄, 85΄

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Αχιλλεύς – Αναγνωστίδης

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ      1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 88΄ Μαλετσκάνοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Βακουφτσής – Χολάνης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ         3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  12΄- 78΄  Κελίδης, 80΄ Σβεντσίδης     /    14΄ Γκόγκας, 20΄ Τσίκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναστασιάδης – Μαυρίδης

 

Α2 κατηγορία 1ος  όμιλος    4η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ    1 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Πατραλέξης   /    5΄- 10΄ Απιδόπουλος, 80΄ 1 – 3, 90΄ 1- 4 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Τσίκου

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ            5 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄- 30΄- 70΄ Παρίσης,  23΄- 28΄ Σαββίδης     /   88΄ 5 – 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος Ι. – Καπρινιώτης

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ   3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  40΄ Μανόλεφ, 45΄ Κίροφ, 90΄ Τσιφτσίνης   /  65΄(πεν)Παρασιάδης, 85΄ Κοκκινίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάρκας Θ. – Ντεμάϊ – Φραγκάκης

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ    2 – 4 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 33΄ Τούσκας, 40΄ Πεχλιβανίδης   /   36΄(πεν) – 75΄- 90΄ Παπαδόπουλος, 60΄(αυτ)  Κυριαζής, 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παυλίδου – Αναγνώστου

 

Α2 κατηγορία 2ος  όμιλος    4η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΧΡΙΣΤΟΣ                   1 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Καλουπτσής    /  25΄- 45΄ Γουναρίδης, 75΄ Γκατέκας, 85΄- 90΄ Κιουτσούκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας – Βαφειάδης – Παπανκολάου

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.    2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ:  15΄ 1 -0 , 30΄ 2 – 0    /  47΄ Κουκούτσης, 75΄ Φάκης, 85΄ Σφέτκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Βλάχος – Βουτσάς

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ             αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

 

Α2 κατηγορία 3ος  όμιλος    3η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΠΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ     0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ 0-1, 65΄ 0-2 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Ζαχαρία – Μισυρλής

ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ     0 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ:  30΄- 40΄ Καραμβαλάσης,  89΄ Παπαδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σαπαρδάνης – Σαββάτης

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  18 / 10 / 2020        ώρα  16.00

Α1  κατηγορία    5η αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπάρκας Θ. – Κουρουζίδης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μαυρίδης – Μαγής

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ    

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βακουφτσής – Χολάνης

SERRES 1800 – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Αναγνώστου

 

Α2 κατηγορία 1ος  όμιλος    4η αγωνιστική

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Καραμανίδης Ι. – Βουρλιάκης

 

Α2 κατηγορία 2ος  όμιλος    4η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ  

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μάτσας – Μπεριντζής Ε.

ΒΙΣΑΛΤ. /ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μαρλά – Καραμανίδης Σ.

 

Α2 κατηγορία 3ος  όμιλος    4η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας – Λεοντής – Μισυρλής

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Ζαχαρία – Παυλίδου

ΨΥΧΙΚΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Βαφειάδης – Μανδέλας

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr