ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου play off – play out σε Επίλεκτη – Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου play off - play out  σε Επίλεκτη - Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  07 / 03 / 2020        ώρα  15.30

PLAY  OUT  ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    1η αγωνιστική

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                  0 – 5 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Ζιγκερίδης, 40΄ – 50΄ Σιδηρόπουλος, 60΄ Παπαδόπουλος, 80΄ Γκλαβίνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Δουλγέρης

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                     2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Ιωαννίδης, 55΄ Ανδρίκος     /    67΄ Μάγκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αναστασιάδης – Γεωργίου

ΠΡΩΤΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                               1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 83΄  Μπογιατζής   /   10΄- 20΄ Βούλιος, 80΄ Πλατνάρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πούλιος Ι.  – Βασίλογλου

PLAY OUT ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
117100055
217100312
313100211
41300112-1
51100105-5
61000113-2

PLAY OFF  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ            4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄- 50΄ Μουτεσίδης, 54΄ Πανταζής, 70΄ Λατροβαλίεβ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μαυρίδης – Αχιλλεύς

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ                        5 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ – 55΄ –  63΄ Αμπαδίνης, 30΄ Σιώης, 85΄ Μπαρμπούτης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παυλίδου – Παπαποστόλου

PLAY OFF ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 19-20

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
1215200826
221220012012
327110505
42300219-8
52201113-2
620002013-13

PLAY OUT  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ     2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Ζαγγελίδης , 77΄ (αυτ)  Τσαυταρίδης   /   42΄ Ζιάγκας, 75΄  Τυρίλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Σαπαρδάνης – Καραμανίδης Ι.

PLAY OUT ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 19-20

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
1110010220
208000000
315010220
315010220
511010220

PLAY OFF  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ          2 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄- 35΄ Ράσκοβ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Βογιατζή – Παπαδόπουλος Ι.

PLAY OFF ΑΝΩΤΕΡΗ B΄ ΟΜΙΛΟΣ 19-20

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
1210101431
229200514
328101541
427101330
52310112-1
62200205-5

PLAY OUT  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ            0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Μοσχοφίδης, 85΄ Μάνιμος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Καρασάββας – Βασάκης – Τσίκου

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.      5 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Ραπάϊ, 40΄(αυτ) Φάκης ,  44΄ Καρδαράς, 75΄ Χατζηστραβός, 80΄ Σαλονικιός

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Κιοσσές Κ. – Καραμανίδης Σ.

PLAY OUT ΑΝΩΤΕΡΗ B΄ ΟΜΙΛΟΣ 19-20

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
118100505
218100022
31600105-5
401000000
51000102-2

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΠΟΣ 2000         2 – 0 **    

ΣΚΟΡΕΡ: 65  Τούσκας, 75΄ Μουτίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας – Κιοσσές Ι. – Μάτσας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ          1 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ:  40΄ Παύλου    /         5΄- 15΄- 30΄- 38΄- 85΄ Καραμβαλάσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βουρλιάκης – Ντεμάϊ

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  08 / 03 / 2020        ώρα  15.30

 

PLAY OFF  ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    1η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναστασιάδης – Πούλιος Ι.

ΝΕΟΧΩΡΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Βασίλογλου

SERRES 1800 – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ               

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βογιατζής – Αχιλλεύς

 

PLAY OFF  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μαυρίδης – Παπαποστόλου

 

PLAY OUT  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Ντούγιας – Μπεριντζής Σταμ.

 

PLAY OFF  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Σάββας – Παυλίδου

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναγνωστίδης – Σαπαρδάνης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπάρκας  Θ. – Μπεριντζής Ε.

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Καμπαρντίνας – Βουτσάς

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.                  

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μισυρλής – Αναγνώστου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  19η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπεριντζής Στυλ. – Μανδέλας

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΨΥΧΙΚΟ      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Σαββάτης – Μαρλά

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Γαβριήλ – Βλάχος

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr