ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα Α΄ κατηγορίας & κυπέλου 22-23 / 10 / 2022

ΕΠΣΣ: Τελικά αποτελέσματα Α΄ κατηγορίας & κυπέλου  22-23 / 10 / 2022

Τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο – Κυριακή  22 – 23 / 10 / 2022        ώρα   16.00

 

Α΄  κατηγορία  Α΄ όμιλος     1η αγωνιστική  

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ      5 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ Μαντζάρης , 40΄ Κουθουρίδης, 70΄- 80΄ Μπεγκόγκοβ, 92΄ Ανδρίκος  /   15΄-  65΄ Δημητριάδης, 30΄ Καραμανλής, 68΄ Ραφτόπουλος

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ        2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Χατζηανδρέου, 88΄ Σιψής     /   10΄- 20΄ Τριανταφυλλίδης Ι.

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ     4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 12′  Ζιγκερίδης Χ. , 20΄ Φιλιππίδης, 43΄ Βουτσάς, 55΄ Καρυοφύλλης   / 70΄ Κιουτσιούκης

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ    5 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  12΄ Παπαδόπουλος, 30΄ Τριανταφύλλου, 35΄ Βεζυρόπουλος, 38΄ Δαγκούλης, 70΄ Χερχελετζής    /    5΄  Φούρλιος

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ    3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 48΄  Θωμαϊδης , 52΄Πεκρής, 60΄ Γέρμανλης  /  38΄ Καλαϊτζίδης, 62΄(πεν) Σαββίδης)

ΡΕΠΟ: ΜΕΓΑΟΧΩΡΙ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΠΣΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
112311011361125
2123093033528
31127902401228
4122062420171
512144261920-1
612134171949-30
712113291728-11
811102451319-6
912103181728-11
1012103181932-13
111292371426-12

 

Α΄  κατηγορία  Β΄ όμιλος     1η αγωνιστική  

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ      0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Τσακιρίδης 

ΧΡΥΣΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ      4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Φάκης, 43΄ Μπρινιάς, 50΄ – 90΄ Παγουλάτος    /  40΄ Γιανναράκης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ    1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Τόσκα   /  40΄ Πασχαλούδης, 44΄ Καρφαρίδας, 80΄Καδής

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.    0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80’  Παππας  85’  Παυλιδης

ΠΡΩΤΗ – ΝΙΓΡΙΤΑ         0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ:  70΄ Βαγενάς

ΡΕΠΟ: ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΕΠΣΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11229921321220
2112581224816
31224732291019
41223723251411
512 2264218117
61220552271314
712165161721-4
81172271332-19
91250571227-15
10125 129931-22
111241110837-29

Β΄  κατηγορία  αγκώνες κυπέλου  1η φάση 

ΣΕΡΡΕΣ 1800 – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ      2 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ:  (2)Τάντιτς   / (3) Μεσιούρης Αθ. Κολοκοτρώνης

ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ -ΒΥΡΩΝΕΙΑ    3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ -ΛΕΥΚΩΝΑΣ        3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  (2) Μαλετσκάνοφ,  Αλεξίου   / Αβραμίδης,  Ανατολάκης

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ -ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ     2 – 2 ** παρ.  (3 – 4) πέναλτι     

ΣΚΟΡΕΡ: Μηλάρης, Τυχάλας  /  Χατζηιορδανίδης, Φιλιππίδης

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ -ΚΕΡΚΙΝΗ    3 – 0 α.α.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ    0 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: Πεχλιβανίδης, Γκέλης, Γκεβάνι

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.    2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ:  Τσιάπος, Μοναστηρλής     /   (3) Καραμβαλάσης 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr