ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου σε Α1 και Α2

ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου σε Α1 και  Α2

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  03 / 10 / 2020        ώρα  16.30

Α1  κατηγορία    3η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                      1 – 4 **      

ΣΚΟΡΕΡ:  15΄ Γατούλας    /  46΄ Ντάζμι, 50΄ Αρβανίτης, 55΄- 70΄ Χουρουζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Αναστασιάδης

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                 5 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄- 45΄ – 88΄ Βούλιος, 35΄ Πλατνάρης, 80΄Μητκώνης    /  20΄- 90΄  Πανταζής, 30΄ Μουτεσίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Κρυωνάς – Χολάνης

 

Α2 κατηγορία 1ος  όμιλος    3η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ    3 – 2

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄- 80΄ Πατραλέξης, 60΄ Ζάντσιος   /  75΄ Θωμαϊδης, 82΄ Γεωργιάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Πούλιος Ι. – Αχιλλεύς

 

Α2 κατηγορία 2ος  όμιλος    3η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΒΙΣΑΛΤ./ΜΑΚΕΝΟΝΙΚΟΣ    4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Γκίκας, 25΄ Ακυλίδης, 60΄ Δημητρίου, 80΄ Καλουπτσής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Μαυρίδης – Βογιατζή

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.       3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 42΄ Χαρπαντίδης, 55΄ Τσαπαλιάνας, 75΄ Αραμπατζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας – Ζαχαρία – Αναγνώστου

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.              7 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄(αυτ), 15΄- 25΄- 70΄ Τσίκαλας,  30΄ Κανέλης, 35΄- 42΄ Χαριτίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βογιατζής – Λυγγερίδης

 

Α2 κατηγορία 3ος  όμιλος    3η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ           1 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: …… /  25΄- 80΄ Χατηιορδανίδης, 35΄ Φιλιππίδης, 75΄ Παπαδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Καπρινιώτης – Βλάχος

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ                     4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄(αυτ) Ανδρεάδης, 45΄ Τσιλχοροζίδης, 55΄ Τσιαούσης, 80΄ Σαφούρης   /   25΄ Κυρέζος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος Ι. – Μτεμάϊ

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  04 / 10 / 2020        ώρα  16.30

Α1  κατηγορία    3η αγωνιστική

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΝΕΟΧΩΡΙ     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάββας – Αρχοντογιάννης

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δουλγέρης – Μπάρκας Θ.

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ     

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Ζαχαρία – Πούλιος Ι.

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μαυρίδης – Αναγνώστου

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΙΔΗΡΌΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναστασιάδης – Χολάνης

SERRES 1800 – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ    

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βογιατζή – Κουρουζίδης

 

Α2 κατηγορία 1ος  όμιλος    3η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ   

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ, – Παυλίδου – Βασάκης

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μανδέλας – Λεοντής

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καραμανίδης Σ. – Βαφειάδης

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Καραμανίδης Ι. – Μαρλά

 

Α2 κατηγορία 2ος  όμιλος    3η αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ  

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας – Μπάρμπας – Βουτσάς

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μπομπότας – Μισυρλής

 

Α2 κατηγορία 3ος  όμιλος    3η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ    

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Σαββάτης – Μάτσας

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπανικολάου – Τσίκου

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Σαπαρδάνης – Κιοσσές Κ.

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr