ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου 21/9

ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου 21/9

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 21 / 09 / 2019        ώρα  17.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ                            2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Βουδουρίδης, 40΄ Χατζηπέτρου   /  9΄- 80΄ Αβράμης, 50΄ Τσιντσάρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαυρίδης – Παυλίδου

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                            2 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ: 55΄- 60΄ Μάγκος   /  20΄(πεν) Σιδηρόπουλος, 27΄ Ζώβληκας, 65΄ Ζιγκερίδης Ιωακ., 85΄- 90΄ Κλάϊντι

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Γεωργίου

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                      2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Χατζηγεωργίου, 75΄ Βασιλειάδης  Ε.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Βογιατζή

SERRES 1800 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                        0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Ανδρίκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Βασίλογλου – Βογιατζής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                       1 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄(πεν) Μέτσκας   /  15΄- 65΄ Καρυοφύλλης, 85΄ Χουρουζίδης, 88΄(πεν) Παππάς Αγ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Βουρλιάκης – Μπεριντζής Ε.

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ                  6 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄- 50΄ Μουτεσίδης, 60΄ Δημητριάδης, 75΄- 82 ΄ Κωτούλας, 78΄ Βάλιεφ Λαντ.  /  25΄ Κουρμπανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Βακουφτσής – Πούλιος Ι.

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ               1 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 8΄(αυτ) Τοκατλίδης  /  10΄ Νικολαϊδης, 42΄ Τσομίδης, 60΄ Κόντος, 80΄ Τοκατλίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μαρλά – Μπεριντζής Στ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                             2 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 60΄ Βουτσάς  /  12΄- 50΄ Τόσκα, 40΄ – 65΄Τενεκετζής, 45΄ Γκρέτσα

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παπαδόπουλος Ι. – Πούλιος Α.

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  22/ 09 / 2019        ώρα  17.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Ευθυμιάδης – Φραγκάκης

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Χολάνης

 

 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Χατζηαθανασίου – Σαββάτης

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπομπόγιας – Μαδένης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Αρχοντογιάννης – Μπάρμπας

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Τσίκου – Καρασάββας

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Δουλγέρης – Αχιλλεύς

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές  Κ.Α- Σαπαρδάνης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr