ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου 21/12/19 σε Επίλεκτη – Ανώτερη – Β΄ κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου 21/12/19 σε Επίλεκτη - Ανώτερη - Β΄ κατηγορία

 

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  21 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  15η αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΠΡΩΤΗ                                   0 – 1 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 90΄ Αγγελακάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναγνωστίδης – Παπαποστόλου

SERRES 1800 – ΝΕΟΧΩΡΙ                         1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Παπίτσας   /   1΄ Σένια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                      0 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Αναστασίου – Αρχοντογιάννης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                  1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 90΄ Λεκάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μαυρίδης – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ              0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  40΄ Χαβαλές Στελ., 90΄ Χαβαλές Σ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Παυλίδου – Χατζηαθανασίου

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                          0 – 2 **        

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Πανταζής, 90΄ Αραμπατζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Αχιλλεύς – Μαδένης

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ         7 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 18΄ Ζιάγκας, 46΄- 60΄ Τάτσιος, 47΄- 64΄ Βασιλειάδης Χ., 50΄ Αραμπατζής   /  48′  Κυριακίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τσίκου – Μαργαριτόπουλος

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ                       3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Μπούρας, 50΄ Μεσιούρης, 55΄ Παππάς  /  30΄ Σιώης, 68΄ Αμπαδίνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βογιατζής – Παγωνάς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ            6 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Χαριτίδης, 55΄- 80΄ Χατζηστραβός, 60΄ Τσιμπούκας, 65΄ Τσίκαλας, 70΄ Καρδαλάς   /  55΄ Σίμου, 70΄ Ζαπατζής, 85΄ Σιμιντιρίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μπάρμπας – Λεοντής

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ                  1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Τενεκετζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Γεωργίου – Μπεριντζής Ε.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ              0 – 0  **  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ντεμάϊ – Καπρινιώτης

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ                        0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Νησιούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Ζαχαρία – Βογιατζής

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    22 /  12 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  15η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ  – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βογιατζής – Κρυωνάς

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – -Παπαδόπουλος  Χ. – Αρχοντογιάννης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Απιδόπουλος – Βογιατζή – Γεωργίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Μπαντή – Αναστασίου – Μπεριντζής Σ.

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Ευθυμιάδης – Δουλγέρης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Κιοσσές – Σαββάτης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Μαγής – Ζαχαρία

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Τσίκου -Αναγνωστίδης

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΙΩΝΙΚΟΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βουρλιάκης – Σαπαρδάνης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Παπαδόπουλος Ι. – Παυλίδου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Καραμανίδης Ι. – Καραμανίδης Σ.

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Μαρλά

 

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr