ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου 14/12/19 σε Επίλεκτη – Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου 14/12/19 σε Επίλεκτη - Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  14 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  14η αγωνιστική

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ     2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:   5΄- 60΄ Αβράμης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Μαυρίδης

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                     1 – 0 **   

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Σένια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναγνωστίδης  -Παυλίδου

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                    3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ:  10΄ Κουκούτσης , 65΄ – 75΄ Μάγκος    /   35΄ Μητκώνης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – SERRES 1800              αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Γεωργίου – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ              6 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ – 70΄ Μέτσκας, 55΄ Κοτρίκης, 75΄ Κεχαγιόγλου, 80΄ Κουτσιούμπας, 88΄ Τρεντίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βογιατζή – Μπάρμπας

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ             5 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Βακάλοφ , 35΄ Λαντροβαλίεφ, 60΄- 63΄- 67΄  Καρασαββίδης  /  30΄ Ηλιιάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Κιοσσές – Μπομπόγιας

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ                         3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄- 90΄  Αμπαδίνης , 70΄ Τζήμας    /   40΄ Κίροφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Παπαδόπουλος Ι. – Μπεριντζής Σ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ              0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Χαραλαμπόπουλος, 20΄ Τενεκετζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Βακουφτσής – Τσίκου

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ               αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Αναστασίου – Σαββάτης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ                   3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄- 55΄ Ηλιόπουλος, 85΄ Παπαδόπουλος   /   45΄ Κοκκινίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βογιατζής – Αρχοντογιάννης

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    15 /  12 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  14η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής -Σώμης – Δουλγέρης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Γεωργίου – Παυλίδου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αχιλλεύς – Καμπαρντίνας

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Γαβριήλ – Αναστασίου – Μαργαριτόπουλος

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ντεμάϊ – Βασίλογλου

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Βακουφτσής – Μαυρίδης

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πούλιος Ι. – Παπαποστόλου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς -Σαπαρδάνης – Μπεριντζής Σ.

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Σάββας – Βογιατζή

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Λεοντής – Μπομπόγιας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Καραμανίδης Ι. – Μαρλά

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναγνωστίδης – Καραμανίδης

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΨΥΧΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης –Τσίκου – Βουρλιάκης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καπρινιώτης – Σαββάτης

 

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr