ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου σε Επίλεκτη, Ανώτερη και Β΄ Κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου σε Επίλεκτη, Ανώτερη και Β΄ Κατηγορία

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  2 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ              2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 51΄ Χαρίσης, 82΄ Σκεντέρι   /   30΄ Χριστοφορίδης,  77΄ Πέππας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Χολάνης – Βογιατζή

SERRES 1800 – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                 1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Ρούτσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάββας – Γεωργίου

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                   2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄- 55΄ Βούλιος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Βασίλογλου -Πούλιος Ι.

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ                     3 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 22΄ Παπαδόπουλος, 65΄ Σαββίδης, 85΄ Μουτίδης   /  20΄ Χατζηπέτρου, 55΄- 70΄ Σένια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δουλγέρης – Βογιατζής

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΠΡΩΤΗ                4 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Λεωνίδας, 27΄ Αβράμης, 50΄ Παρούκας, 60΄ Μαλετσκάνοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Βακουφτσής – Αναστασίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ        0 – 6 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄- 70΄ Κωνσταντινίδης, 35΄ Γεωργιάδης, 55΄ Δεμερτζής, 80΄ Πανταζής, 85΄ Κωτούλας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παγωνάς – Αρχοντογιάννης

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ      1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Αναγνώστου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Παπαδόπουλος Ι. – Λεοντής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ          1 – 2 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Πασιαλής   /  70΄(αυτ), 90΄ 1 – 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Παυλίδου – Μαδένης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ      3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Μουσικάκης, 40΄ Δάφκος, 85΄ Παπαδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπάρμπας – Κιοσσές

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.       5 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄- 15΄ Ζαρούδης, 60΄ Πώπτσιος, 80΄- 89΄ Γκοντινόπουλος  /  87΄ Αλεξούδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης -Χατζηαθανασίου – Ντούγιας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ     3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Κλειτσιώτης, 30΄ Μαντζιάρης, 50΄ Αραμπατζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – -Βουρλιάκης – Μαρλά

ΨΥΧΙΚΟ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                         3 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Καγιογλίδης,42΄ (πεν) Μετούσι, 50΄ Βουδουρίδης   / 32΄  Γιαπουτζίδης, 44΄Χατηιορδανίδης, 55΄ (αυτ), 75΄ Μαρίνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Σαπαρδάνης – Τσίκου

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    3 /  11 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  αγωνιστική

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης -Αναστασιάδης – Πούλιος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναστασίου – Μαργαριτόπουλος

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βογιατζής – Μπεριντζής Στ.

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Γεωργίου – Παυλίδου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Σάββας – Πούλιος Α.

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Καραμανίδης Ι.

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Παγωνάς – Καμπαρντίνας

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μαυρίδης – Σαββάτης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καραμανίδης Ι. – Τσίκου

ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάρκας Θ. – Σαπαρδάνης – Καραμανίδης Σ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Καπρινιώτης – Μαρλά

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μπάρμπας – Κουρουζίδης

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr