ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου στην Επίλεκτη & Ανώτερη

ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου στην Επίλεκτη & Ανώτερη

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 28 / 09 / 2019        ώρα  16.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ  – ΠΡΩΤΗ                            4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄- 70΄ Κλαϊντι, 65΄ Σιδηρόπουλος , 75΄ Δάλας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Αχιλλεύς

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                    2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 53΄- 90΄ Μαλαδάκης   /  55΄Καδής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Δουλγέρης – Παυλίδου

SERRES 1800 – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 68΄ Στεφάνογλου  /  30΄ Βασιλειάδης Αντ, 65΄ Χατζηγεωργίου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Γεωργίου – Φραγκάκης

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                2 – 2 **  

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Τσιακμάκης, 80΄ Τσιμπουργκενούδης   /   10΄- 70΄ Αγγος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Κρυωνάς – Σώμης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                  7 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Ταχματζίδης, 20΄- 25΄- 60΄- 80΄ Παρίσης, 24΄ Σαββίδης, 35΄ Ζαφειρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βασίλογλου – Μπεριντζής Στ.

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                         3 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 28΄- 88΄- 90΄ Πατραλέξης   /  40΄ Κεχαγιόγλου , 44΄ Ζαράκης, 89΄ Μυρόβαλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Τσίκου – Σαββάτης

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                        0 – 6 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 7΄ Λαντροβαλίεφ, 9΄ Καρασαββίδης, 15΄ Χόλτεβ, 20΄ Μουτεσίδης, 35΄ Κουθουρίδης, 70΄ Πανταζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαυρίδης – Κουρουζίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                               1 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Τσιμπούκας   /  10΄ Μοναστηρλί, 35΄- 50΄ Ζαχαριάδης, 90΄ Τσιάπος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βογιατζή – Σαπαρδάνης

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  29/ 09 / 2019        ώρα  17.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  3η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναστασιάδης – Καμπαρντίνας

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Βακουφτσής – Παπαδόπουλος Ι.

 

 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μαυρίδης – Μπάρμπας

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Αρχοντογιάννης – Κουρουζίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Κιοσσές Κ. – Χατζηαθανασίου

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Παγωνάς – Μαδένης

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Πούλιος Α. – Μπεριντζής Ε.

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χρ. – Μπάρκας Θ. – Γαβριήλ

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr