ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα και η Βαθμολογία σε Επίλεκτη – Ανώτερη & Β΄κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα και η Βαθμολογία σε Επίλεκτη - Ανώτερη & Β΄κατηγορία

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  14 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  14η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                         3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 55- 70΄ Αγγελακάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής -Σώμης – Δουλγέρης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                 2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Πεχλιβανίδης, 60΄ Αγγος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Γεωργίου – Παυλίδου

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ     2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:   5΄- 60΄ Αβράμης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Μαυρίδης

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                     1 – 0 **   

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Σένια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναγνωστίδης  -Παυλίδου

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                    3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ:  10΄ Κουκούτσης , 65΄ – 75΄ Μάγκος    /   35΄ Μητκώνης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – SERRES 1800              αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Γεωργίου – Δουλγέρης

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
121541803551342
221391236382711
3213985840364
42134975433310
5213210292431-7
6213194733294
7212776831292
8212675937352
9212682112735-8
10212271142849-21
11211961112649-23
12211846111834-16

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ          0 – 2 **     

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Κυριάκογλου, 75΄ Μεσιούρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αχιλλεύς – Καμπαρντίνας

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ        0 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Χουρδάρης, 57΄ Ζαφειρίδης, 60΄ Κούρτογλου, 70΄ Ηλιάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Γαβριήλ – Αναστασίου – Μαργαριτόπουλος

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ              6 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ – 70΄ Μέτσκας, 55΄ Κοτρίκης, 75΄ Κεχαγιόγλου, 80΄ Κουτσιούμπας, 88΄ Τρεντίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βογιατζή – Μπάρμπας

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ             5 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Βακάλοφ , 35΄ Λαντροβαλίεφ, 60΄- 63΄- 67΄  Καρασαββίδης  /  30΄ Ηλιιάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Κιοσσές – Μπομπόγιας

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ                         3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄- 90΄  Αμπαδίνης , 70΄ Τζήμας    /   40΄ Κίροφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Παπαδόπουλος Ι. – Μπεριντζής Σ.

ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
119521711771661
219431342702144
319391234401624
419341117473116
51932102743358
62029929564313
7192891944368
8192372103233-1
9191442131960-41
1019923142571-46
11191011810102-92

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018             8 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 45΄- 65΄- 80΄ Σελαλματζίδης, 15΄- 30΄ Γουραλές, 40΄- 60΄ Ζαχαριάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ντεμάϊ – Βασίλογλου

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                   3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20′  Ρίζος, 80΄ Θεοδωρίδης, 90΄ Γανίκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Βακουφτσής – Μαυρίδης

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.       3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Στοϊκος, 55΄- 90΄ Αρβανίτης   /   52΄ Αποστόλου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πούλιος Ι. – Παπαποστόλου

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ              0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Χαραλαμπόπουλος, 20΄ Τενεκετζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Βακουφτσής – Τσίκου

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ               αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Αναστασίου – Σαββάτης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
119461441411229
220431343381622
319401243411625
41935982321913
519331036281711
619299282932-3
7192163102943-14
819194782532-7
919164482533-12
1019721161845-27
1119512162364-41

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                        1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Λαμπούρης  /  6΄- 10΄ Τρυφηνόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς -Σαπαρδάνης – Μπεριντζής Σ.

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ         1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Δελής  /  5΄ Καρυπίδης, 30΄ Χουρουζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Σάββας – Βογιατζή

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ                αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Λεοντής – Μπομπόγιας

ΠΟΣ 2000 – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ                   3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄- 55΄ Ηλιόπουλος, 85΄ Παπαδόπουλος   /   45΄ Κοκκινίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βογιατζής – Αρχοντογιάννης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
115391230421230
215341041271017
31524735251510
4152264522220
5152163626188
615144292646-20
7151341102044-24
8151233102328-5
9161233101634-18

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                           4 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 44΄ Τσομπανίδης, 48΄- 54΄ Φάκης, 68΄ Γιαμουρίδης   /  15΄- 40΄ Γιαζιτζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Καραμανίδης Ι. – Μαρλά

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ        2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 48΄- 85΄ Αργυρίου   / 60΄  Μπίσι Εντ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναγνωστίδης – Καραμανίδης

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΨΥΧΙΚΟ                     6 – 1

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄- 40΄- 50΄ Πάντσιος, 60΄- 65΄- 75΄ Καραμβαλάσης  / 70΄ Φρόκου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης –Τσίκου – Βουρλιάκης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ          10 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Πεχλιβανίδης Αλ.,15΄ Καβάζης, 25΄- 85΄ Βαρβέλης, 25΄ Κατσίνας, 35΄ Γεωργιάδης, 40΄- 45΄ Κασάπης, 70΄ Αμαραντίδης, 75΄ Μπουρουτζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καπρινιώτης – Σαββάτης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11536113151744
215331032581642
31530933441034
41530933382117
51524735362412
6152372634313
7161031122559-34
815930122146-25
914-30014795-88

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr