ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα & βαθμολογία του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 2-3/11/19

ΕΠΣΣ: Τα τελικά αποτελέσματα & βαθμολογία του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 2-3/11/19

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο Κυριακή 2-3 /11/ 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  αγωνιστική

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ              2 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Νικόλοφ, 90΄ Παπαδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης -Αναστασιάδης – Πούλιος Ι.

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ              2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 51΄ Χαρίσης, 82΄ Σκεντέρι   /   30΄ Χριστοφορίδης,  77΄ Πέππας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Χολάνης – Βογιατζή

SERRES 1800 – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                 1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Ρούτσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάββας – Γεωργίου

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                   2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄- 55΄ Βούλιος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Βασίλογλου -Πούλιος Ι.

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ                     3 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 22΄ Παπαδόπουλος, 65΄ Σαββίδης, 85΄ Μουτίδης   /  20΄ Χατζηπέτρου, 55΄- 70΄ Σένια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δουλγέρης – Βογιατζής

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΠΡΩΤΗ                4 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Λεωνίδας, 27΄ Αβράμης, 50΄ Παρούκας, 60΄ Μαλετσκάνοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Βακουφτσής – Αναστασίου

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
117451502481038
21732953412813
3173093527198
4172992527216
517258182029-9
6172473735314
7172264733303
817205572123-2
9171961102433-9
10171651111938-19
1117153681628-12
12171341132042-22

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ                0 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ:  35΄ Μπουχούρης, 65΄ Μουσμουλίδης, 70΄ Τσαλής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναστασίου – Μαργαριτόπουλος

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ           3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 28΄ Βασιλειάδης Χ. , 55΄ Γάδος, 88΄ Κουρμπανίδης       /   84΄  Μυρόβαλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βογιατζής – Μπεριντζής Στ.

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ             3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Αμπαδίνης , 65΄- 78΄  Κιουτσούκης   /  Κουτσούκου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Γεωργίου – Παυλίδου

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ        0 – 6 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄- 70΄ Κωνσταντινίδης, 35΄ Γεωργιάδης, 55΄ Δεμερτζής, 80΄ Πανταζής, 85΄ Κωτούλας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παγωνάς – Αρχοντογιάννης

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ      1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Αναγνώστου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Παπαδόπουλος Ι. – Λεοντής

ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
116451501661452
216361142632038
31536113137928
4162581733303
5162372742366
6152271737316
715206273132-1
8151961828271
9151341101747-30
1016522122158-22
111600016779-72

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ      1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 82΄ Τάνης   /  50΄(πεν) Γκρέτσα, 90΄ Κονακλής    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Σάββας – Πούλιος Α.

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ    0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Κοσσυφάς, 89΄ Αναστασιάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Καραμανίδης Ι.

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ       2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Γκαρακλίδης, 38΄ Ράσκοφ   /  35΄ Πλούμης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Παγωνάς – Καμπαρντίνας

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ   1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Τάφα

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μαυρίδης – Σαββάτης

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ          1 – 2 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Πασιαλής   /  70΄(αυτ), 90΄ 1 – 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Παυλίδου – Μαδένης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11639123135827
216351123311318
315321023271017
41531942351025
5152567223169
615206272228-6
716185382639-13
815174562226-4
916133462230-8
1015721121739-22
1116101151859-41

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ    2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 4΄ – 15΄ Παντελίδης   /   44΄ 2 – 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καραμανίδης Ι. – Τσίκου

ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ    0 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάρκας Θ. – Σαπαρδάνης – Καραμανίδης Σ.

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ      3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Μουσικάκης, 40΄ Δάφκος, 85΄ Παπαδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπάρμπας – Κιοσσές

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.       5 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄- 15΄ Ζαρούδης, 60΄ Πώπτσιος, 80΄- 89΄ Γκοντινόπουλος  /  87΄ Αλεξούδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης -Χατζηαθανασίου – Ντούγιας

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11131101030921
2122783120911
31118533241113
4111442515123
5111442518180
6121233721192
712124081937-18
812103181629-13
912103182039-19

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ        2 – 2 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ Γιαμουρίδης, 70΄ Τσομπανίδης   /  40΄ Καραμβαλάσης, 44΄ Τσιφίδας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Καπρινιώτης – Μαρλά

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ      7 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄- 65΄ Δαφνοτίδης, 30΄- 88΄ Νισιούδης, 45΄ Δοφούδης, 75΄ Σολάκης, 85΄ Παπαδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μπάρμπας – Κουρουζίδης

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ     3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Κλειτσιώτης, 30΄ Μαντζιάρης, 50΄ Αραμπατζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – -Βουρλιάκης – Μαρλά

ΨΥΧΙΚΟ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                         3 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Καγιογλίδης,42΄ (πεν) Μετούσι, 50΄ Βουδουρίδης   / 32΄  Γιαπουτζίδης, 44΄Χατηιορδανίδης, 55΄ (αυτ), 75΄ Μαρίνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Σαπαρδάνης – Τσίκου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11227831441034
2112682138731
3122483235728
41122713321913
51218534322210
611165152426-2
71193081835-17
81272192243-21
911-30011474-70

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr