ΕΠΣΣ: Τα σημερινά τελικά του τοπικού σε Επίλεκτη – Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τα σημερινά τελικά του τοπικού σε Επίλεκτη - Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

 

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  23 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  11η αγωνιστική

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ         0 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάββας – Πούλιος Ι.

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                       6 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Τρέντζιος, 40΄ Χατζηπέτρου, 42΄ – 52΄ Βουδουρίδης, 70΄ Σιψής, 82′ Χατηπαυλίδης  /  85΄ Ιβαντζίκης, 92΄ Λεκάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σώμης – Φραγκάκης

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ           3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Τσεμπερίδης, 50΄ Αβράμης, 68΄ Μαλετσκάνοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μπάρκας Σ. – Μπομπόγιας

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – SERRES 1800               0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 48΄ Ρούτσης, 70΄ Κλαϊντι

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Δουλγέρης – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ           2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ Κούρτογλου, 70΄ Καραγκιαβουρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – Βουρλιάκης – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ               0 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Γκόγκας, 43΄ Κόσσυφας, 80΄ Αρβανίτης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Κουρουζίδης – Ντεμάϊ

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.      4 – 6 **

ΣΚΟΡΕΡ: 52΄- 88΄- 92΄ Σιμιντιριάδης, 86΄ Νένος    /   24΄- 60΄  Πασχαλίδης, 30΄ Αποστόλου, 45΄ – 48΄  Κίστα Ρ., 90΄ Βαλαβανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος – Σαπαρδάνης – Τσίκου

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018  – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ             1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Χατζηστραβός , 90+  Βουβούκης  /  20΄Ράσκοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ζαχαρία – Παπαποστόλου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                          2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Τζιούφας , 92΄ Τοπούζης /  37΄ Τσιφτσίνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Χατζηαθανάσιου – Ντούγιας

ΠΟΣ 2000 – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928              2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 78΄  Παπαδόπουλος , 84΄ Γκίκας   /   70΄ Δελλής, 80΄ Χίντζος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναστασίου – Καραμανίδης Σ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ          1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 51΄ Στεφανίδης    /   43΄ Δαφνοτούδης, 55΄(πεν) Νησιούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βογιατζής – Αναγνωστίδης

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    24 /  11 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  11η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Αναστασιάδης – Πούλιος Ι.

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Γεωργίου – Παυλίδου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Κουρουζίδης – Κιοσσές

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μαυρίδης – Ντεμάϊ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καπρινιώτης – Τσίκου

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Καμπαρντίνας

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης -Σαπαρδάνης – Σαββάτης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Φραγκάκης – Μαργαριτόπουλος

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μπάρκας  Θ. – Χατζηαθανασίου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαποστόλου – Μπάρκας Στ.

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Ζαχαρία – Μπάρμπας

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Καραμανίδης  Ι.- Μαρλά

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr