ΕΠΣΣ: Τα σημερινά τελικά αποτελέσματα της Επίλεκτης και Ανώτερης κατηγορίας

ΕΠΣΣ: Τα σημερινά τελικά αποτελέσματα της Επίλεκτης και Ανώτερης κατηγορίας

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 14 / 09 / 2019        ώρα  17.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – SERRES 1800            1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Μητκώνης   /15΄ Βόγκλι

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βασίλογλου – Καμπαρντίνας

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ            2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 37΄ Σιδηρόπουλος, 50΄ Κλάϊντι

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Μαυρίδης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ           1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  65΄(πεν) Ατανάσοφ    /  5΄- 10΄ Ανδρίκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Γεωργίου – Παυλίδης

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ        4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄- 52΄- 80΄ Μαλετσκάνοφ, 25΄ Σαμαράς /  75΄ Καλαϊτζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Δουλγέρης – Χολάνης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                        1 – 0 **         

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ (πεν)  Μπαχαρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Καρασάββας – Βουρλιάκης

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ           2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Ταχματζίδης, 74΄ Μουτούρογλου  /   80΄ Μουτεσίδης, 87΄ Καλαής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαδόπουλος Ι. – Σαββάτης

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ     2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 3΄ Γάδος, 88΄ Καραμάνοφ   /  80΄ Μαστορίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Μαγής – Μπάρμπας

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ        3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄- 10΄- 20΄ Καρυοφύλλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μαδένης – Σαπαρδάνης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Θεοδωρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Κουρουζίδης – Καραμανίδης Ι.

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.       1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 42΄ Κίντι   /  20΄Κλεπούσανλης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Ευθυμιάδης – Πούλιος

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  15/ 09 / 2019        ώρα  17.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναστασιάδης – Σώμης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βογιατζής – Μπομπόγιας

 

 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αχιλλεύς – Κιοσσές Κ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Αρχοντογιάννης – Φραγκάκης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Γαβριήλ – Χατζηαθανασίου

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βακουφτσής – Πούλιος Ι.

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr