ΕΠΣΣ: Τα σημερινά τελικά αποτελέσματα του τοπικού πρωταθλήματος

ΕΠΣΣ: Τα σημερινά τελικά αποτελέσματα του τοπικού πρωταθλήματος

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  9 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  αγωνιστική

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                        2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 48΄ Ιβαντζίκης, 60΄ Καλαϊτζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Σάββας – Αναγννωστίδης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – SERRES 1800                     1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 4΄ Σπύρου   / 78΄ Πανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Αναστασιάδης – Μπάρκας

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                            2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄- 90΄ (πεν)  Σένια   /   42΄ Γκάλιος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Κρυωνάς – Βογιατζή

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ             2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Μαλετσκάνοφ, 90+ Γέρμανλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                   2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 4΄ Πάνου Σ., 38΄ Τρεντίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μαυρίδης. – Καραμανίδης Σ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018                     1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Σπυρόπουλος    /    5΄- 10΄ Τσίκαλας, 30΄ Χατζηστραβός

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Ζαχαρία – Μαγής

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ              2 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Νένος , 80΄ Λουφάς  /   10΄ Μακρής, 30΄ Γενμενετζής, 33΄- 70΄  Τάφα Εντ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μπεριντζής Σ. – Κιοσσές

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  5η αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ                   4- 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 43΄ Ντίνας, 58΄- 62΄ Τοπούζης , 88΄ Τσιούφας     /  20΄ Παντελίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Κουρουζίδης – Χατζηαθανασίου

ΠΟΣ 2000 – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ           0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Πόργιαζης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπεριντζής Ε. – Φραγκάκης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  5η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ         8 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ – 17΄- 65΄- 72΄  Χατηιορδανίδης, 25΄ Γιαριτζίδης, 30΄- 35΄ Γεωργιάδης, 48΄ Παπαδόπουλος    /  50΄  Ακριτίδης, 55΄ Παπανδρέου, 60΄ Βασάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Σαββάτης – Βουρλιάκης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΨΥΧΙΚΟ                      0 – 3 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄- 80΄ Μετούσι, 42΄ Φουτσιτζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Ντούγιας – Μαρλά

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    10 /  11 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ι. – Βογιατζής

ΠΡΩΤΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Φραγκάκης – Βασίλογλου

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Βογιατζής – Μαυρίδης

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Γεωργίου – Παυλίδου

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Κουρουζίδης- Μαργαριτόπουλος

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Πούλιος Ι. – Μπομπόγιας

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Βογιατζή – Αχιλλεύς

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές – Μαδένης

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Ζαχαρία

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  5η αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Καραμανίδης Ι.- Βουρλιάκης

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Δουλγέρης – Γαβριήλ

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Καπρινιώτης – Ντεμάϊ

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης -Αρχοντογιάννης – Σαββάτης

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr