ΕΠΣΣ: Τα σημερινά τελικά αποτελέσματα σε Επίλεκτη και Ανώτερη κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τα σημερινά τελικά αποτελέσματα σε Επίλεκτη και Ανώτερη κατηγορία

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  05 / 10 / 2019        ώρα  16.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ  – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                         2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Ζιγκερίδης Ιωακ., 55΄ Ζώβληκας   /  70΄ Πασχαλούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Γεωργίου – Μαυρίδης

ΝΕΟΧΩΡΙ – SERRES 1800                                   5 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 3΄ – 50΄ – 72΄  Βουδουρίδης, 15΄ Χατζηπέτρου, 88΄ Σιψής Κ.    /  60΄ Παυλίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Χολάνης – Βογιατζής

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                             2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ – 75΄  Μήλιος Απ.    /   85΄ Τσιμπουργκενίδης Γ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Βασίλογλου – Βογιατζή

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ               6 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 78΄  Αβράμης, 44΄ – 65΄- 70΄ Παρούκας, 75΄ Μιχαλέρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Δουλγέρης  – Μαγής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ                          4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 27΄- 67΄- 70΄  Παρίσης, 33΄ Αρμεν

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Πούλιος Ι. – Μπομπόγιας

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                          4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ – 45΄- 65΄ Μουτεσίδης, 82΄ Καλαής   /  18΄ Νάσκος Σ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Ντεμάϊ – Μαρλά

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018                  2 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ: 8΄ – 75΄  Νένος Χρ. /  25΄ – 50΄ Κίντι Ραπ., 35΄ Γκούτας, 47΄(αυτ) Πασιαλής, 85΄ Σαλονικιός 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σαπαρδάνης – Βουρλιάκης

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                          0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Μεσέρδης Χρ., 75΄ Ράσκοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ- Φραγκάκης – Καπρινιώτης

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  06/ 10 / 2019        ώρα  16.30

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  4η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Παυλίδου – Παπαδόπουλος Ι.

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μπάρκας Στ. – Βογιατζής

 

 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Αναστασίου – Καραμανίδης Σ.

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Κιοσσές Κ. – Τσίκου

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαδένης – Αχιλλεύς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπάρμπας – Κουρουζίδης

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Γαβριήλ – Χατζηαθανασίου

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Καμπαρντίνας – Αρχοντογιάννης

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr