ΕΠΣΣ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου σε Επίλεκτη – Ανώτερη και Β΄κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου σε Επίλεκτη - Ανώτερη και Β΄κατηγορία

 

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  18 / 01 / 2020        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  17η αγωνιστική

SERRES 1800 – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                        5 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Φάκης, 35΄- 55΄- 80΄ Κλαϊντι, 78΄ (πεν) Ρούτσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                              2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Τσιακμάκης, 85΄ Ανδρίκος   /  50΄ Ζυγκερίδης, 60΄ Ζώβλικας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δουλγέρης – Βασίλογλου

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΠΡΩΤΗ                                   2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 43΄ Καλαϊτζίδης, 80΄ Λεκάκης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αχιλλεύς – Γεωργίου

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ                              2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Αγαπίδης, 50΄ Κουκούτσης   /   40΄ Χατζηπαυλίδης, 42΄ Σένια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ           0 – 3 α.α

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                             3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Αραμπατζίδης, 60΄ Μπακάλοφ, 65΄ Μουτεσίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Παυλίδου – Αναγνωστίδης

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 30΄- 65΄ Κοτρίκης   /  50΄ Τσάλκοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπεριντζής Στ. – Παπαποστόλου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ –  ΨΥΧΙΚΟ                       2 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄- 90΄ Παύλου   /  20΄ Καρυδάκος, 60΄- 80΄- 85΄ Φουτσιτζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Κιοσσές Ι. – Τσίκου

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ               2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄- 85΄ Βαρβέλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Καρασάββας – Σαπαρδάνης

 

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    19 /  01 / 2020        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  17η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης Βογιατζής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Φραγκάκης – Καμπαρντίνας – Βασίλογλου

 ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Αναστασίου – Αναγνωστίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ  – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βογιατζή – Παπαποστόλου

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Κιοσσές Κ. – Βουρλιάκης

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παυλίδου – Χατζηαθανασίου

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σαπαρδάνης – Μισυρλής

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Ντούγιας – Παπαδόπουλος Ι.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ  ΣΕΡ. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Μίτρο – Παπανικολάου

ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Ντεμάϊ – Μαργαριτόπουλος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Λεοντής – Τσίκου

 ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μαρλά- Αναγνώστου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΟΙΝΟΥΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καπρινιώτης – Σαββάτης – Μάτσας

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καραμανίδης Ι.

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr