ΕΠΣΣ: Τα αποτελέσματα και η Βαθμολογία σε Επίλεκτη – Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

ΕΠΣΣ: Τα αποτελέσματα και η Βαθμολογία σε Επίλεκτη - Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

 

 

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο – Κυριακή   25 – 26 / 01 / 2020        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  18η αγωνιστική

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                      3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Μάνος, 40΄ Ατανάσοφ, 50΄ Παπαδόπουλος   /  35΄ Μπομπότας, 70΄ Αγγος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Γεωργίου – Βογιατζή

ΠΡΩΤΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ                                            2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Μπογιατζής, 85΄ Αγγελακάς   /  90΄ Σένια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Πούλιος Ι.

SERRES 1800 – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                            4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄΄  Ρούτσης, 60΄ Κλαϊντι, 70΄- 75΄ Παπίτσας   / 65΄ Δίγκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Ζαχαρία – Βογιατζής

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                                      1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 89΄ Τρούπης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Αναστασιάδης – Αναγνωστίδης

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                                   1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Ζυγκερίδης Ιωακ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Βογιατζή

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                       2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Τσιντσάρης, 84΄ Αβράμης    /   55΄ Πρόβατος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Δουλγέρης – Παυλίδου

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
122571903611546
22239123738299
32235985443410
42234104736297
5223310392532-7
6223295842375
7222985939354
8222992112835-7
9222776932311
10222271152850-22
11221961122652-26
12221846122040-20

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                        1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 90΄ Καρυιφύλλης Ι.   /  50΄ Λαντροβαλίεφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Μπάτσιος – Αναστασιάδης – Αναγνωστίδης

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ               0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄  Μπακάλης , 70΄ Μάττας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αναγνώστου – Βουτσάς

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΚΕΡΚΙΝΗ                       1 – 7 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Πατραλέξης    /  30΄- 40΄- 47΄ Κίροφ, 40΄ Μουσμουλίδης, 50΄ Σαμαρτζίεφ, 75΄- 85΄ Σαμουηλίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Αναγνώστου – Βλάχος

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ               1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Γάδος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Παπαδόπουλος Ι. – Μαρλά

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                       2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Αναγνώστου, 70΄ Αϊβατζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Βουρλιάκης – ΜισυΜπάτσιοςρλής

ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
120551811801664
220461442732147
320391235401822
420371217533221
52032102844395
62029929564313
72028911044395
82026821036342
9201442142066-46
10201233142771-44
11201011910105-95

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                       0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Σπυριδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάρκας  Θ.- Πούλιος Α. – Χατζηαθανασίου

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.              2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 50΄ Ράσκοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Ζαχαρία – Παπαποστόλου

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                      2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Γεμενετζής, 85΄ Ντίνας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ντεμάϊ – Σαββάτης

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ             2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ Καρδαλάς, 70΄ Χατζηστραβός   /    10΄ Γκόγκας, 74΄ Τσίκος, 80΄ Μήλιος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Πούλιος Α. – Μαυρίδης

ΠΗΓΑΣΟΣ – -ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                      0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Μοναστηρλής Φ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναστασίου – Κιοσσές Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
120491541431231
220431343381622
320401244411724
420381082352015
520361136291712
620299293034-4
720225782834-6
8202163113046-16
920195482734-11
1020721171847-29
1120512172567-42

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΒΥΡΩΝΕΙΑ              4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Βογιατζής – Παπανικολάου

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ                            5 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ:  15΄ Κοκκινίδης, 25΄- 55΄ Τζενάϊ, 40΄ Χατζηκωνσταντίνου, 85΄ Παρασιάδης   /   90΄ 5-1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καραμανίδης Ι. – Μάτσας

ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΟΣ 2000                 2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Τασούλας,  60΄ Τσιφτσής    /  88΄ Αυγέρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Κεφαλάς – Μαυρίδης

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928                     2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  23΄΄ Γκουγκτζηλάς, 88΄ Παπαδόπουλος   /  5΄ Πεχλιβανίδης, 20΄ Αγγελίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Καραμανίδης Ι. – Σαπαρδάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
117451430491336
216341042281315
3172884527216
41627835291712
51724737312110
6171752102849-21
7171341122150-29
8171233112437-13
9161233101634-18

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ     2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 45΄- 55΄ Ακριτίδης  / ……………………………….

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μίτρο

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                                 0 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καμπαρντίνας – Λεοντής

ΨΥΧΙΚΟ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                                     1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Φουτσιτζής   /  70΄ Ακριτίδης,  85΄ Σαγγάρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Τσίκου – Μανδέλας

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ              5 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Τζόλας, 60΄- 85΄ Ζαχαριάδης, 80΄ Μαντζιάρης, 90΄ Στεφανίδης   /  70΄ Μπατσούλας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαποστόλου – Παπανικολάου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11740124155847
217371142651847
317341043392118
416331033471136
51725746372710
6162372735332
7161240122446-22
8171031132664-38
917000177107-100

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr