ΕΠΣΣ: Στραβοπάτησε η Κ. Καμήλα στον Λιθότοπο, νίκησε η Serres 1800. Όλα τα σημερινά τελικά

ΕΠΣΣ: Στραβοπάτησε η Κ. Καμήλα στον Λιθότοπο, νίκησε η Serres 1800. Όλα τα σημερινά τελικά

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο – Κυριακή  30 – 31 / 03 / 2019        ώρα  16.00 – 17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play off   2η αγωνιστική

SERRES 1800  – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                        2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ Παναγιωτίδης, 64΄ Ζέττας   /  58΄ Βασιλειάδης Αντ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Κρυωνάς – Μπάρκας

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                  1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 90+  Τσομαχασβίλι     /  66΄Δίγκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Δημητριάδης – Σάκκος

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                     31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ – Γεωργίου – Αχιλλεύς

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    play out  2η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ                            1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Ακριτίδης   /  44΄ Σακκάς, 65΄ Σένια, 88΄ Φίλλιας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βακουφτσής – Παυλίδης

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ       31/3……17.00  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Βακουφτσής – Πετρίδης

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ              31/3……17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σώμης –  Χολάνης 

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   4η αγωνιστική

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                      3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Δήμου, 45΄ Νάτσιος, 78΄ Γάδος   /  58΄- 67΄ Μητκώνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Φράγκαλας Ρ. – Παντελέρης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ               31/3……17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Πούλιος Ι. – Αναστασίου

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                    31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Φραγκάκης – Μαυρίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  3η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ                               1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Καραγκιαβουρίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μαυρίδης – Βογιατζής

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                     31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Μπομπόγιας – Παγωνάς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  play off   4η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                    2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 58΄(πεν) Σκέντερι,  70΄Τσιακμάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Δουλγέρης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΡΩΤΗ                              31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Καμπαρντίνας – Δουλγέρης

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ           31/3…..17.00                     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπαντή – Αρχοντογιάννης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  B΄ ΟΜΙΛΟΣ  play out  4η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ          0 – 3 ** 

ΣΚΟΡΕΡ:  86΄ Νένος Χρ., 88΄- 90΄ Δρόσος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Παπαποστόλου – Μαδένης

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                         2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 18΄ Ζιάκας, 89΄ Διαμαντής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Χολάνης – Βογιατζή

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                       0 – 3 α.α.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: 

ΠΟΣ 2000 – ΙΩΝΙΚΟΣ                      2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 48΄ Γαιννακίδης, 75΄ Νταλίπ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μπεριντζής Στ. – Χατζηαθανασίου

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ         31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Καραμανίδης Σ. – Τσίκου

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.  – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ    31/3…..16.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βασάκης – Καραμανίδης Ι.

 

 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  20η αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΨΥΧΙΚΟ            5 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  12΄ Φυλακτούδης, 20΄ Αλιατίδης, 50΄ Δαφνοτίδης, 80΄ Πετρίδης, 88΄ Αντωνογλούδης  /  20΄ Μπενίσης, 40΄ Μετούσι

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές Κ.- Βασίλογλου

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                    31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Παπαδόπουλος Χ. – Ντεμάϊ – Χατζηαθανασίου

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ      31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μαργαριτόπουλος – Βουρλιάκης

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ          31/3…..17.00

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Σαπαρδάνης – Ντούγιας

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr