ΕΠΣΣ: Πρώτη ήττα για Σιδηρόκαστρο και Λιθότοπο. Ολα τα σημερινά τελικά

ΕΠΣΣ: Πρώτη ήττα για Σιδηρόκαστρο και Λιθότοπο. Ολα τα σημερινά τελικά

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  12 / 10 / 2019        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                                     2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Βούλιος, 75΄ Κατσαούνης   /   65΄ Ζώβληκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δουλγέρης – Βασίλογλου

SERRES 1800 – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ                        1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄(πεν)  Βασιλειάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Παυλίδου

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΡΩΤΗ                                            2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄- 55΄ Τσιακμάκης    /  60΄- 85΄ Αγγελακάς, 90΄+  Ζαγκλιβέρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βογιατζής – Γεωργίου

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                                1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Καλαϊτζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Παγωνάς – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                         5 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Καλαής, 35΄- 60΄Βακάλοφ, 50΄Κουθουρίδης, 75΄ Δημητριάδης   /  35΄ Χαβαλές, 60΄ Τουρνάς, 78΄ Μπακάλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βογιατζή – Μαυρίδης

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                             3 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 4΄- 88΄  Πατραλέξης, 10΄ Μαστορίδης  / 30΄- 55΄ Κιουτσιούκης , 70΄ Σιώης, 80΄ Μπαρμπούτης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πούλιος Ι. – Αναστασίου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ                         3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Χερχελετζής , 50΄ Μουσικάκης, 75΄ Παπαδόπουλος   /  85΄ Τσολακούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Σαπαρδάνης – Καραμανίδης Σ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ                              2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Τσιατσιάρης, 20΄ Χατζηιορδανίδης   /  30΄ Καλαϊτζής, 70΄ Γιαμουρίδης, 75΄ Φάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Σαββάτης – Μπεριντζής Ε.

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ               3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Μαντζιάρης, 35΄ Χαρπαντίδης, 55΄ Παπαϊωάννου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαδένης – Μαργαριτόπουλος

ΨΥΧΙΚΟ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ                           0 – 5 ** 

ΣΚΟΡΕΡ:  4΄- 25΄- 60΄ Καραμβαλάσης, 50΄ Κιοφετζής , 55΄ Ράδος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Κιοσσές – Μπάρμπας

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    13/  10 / 2019        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  5η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Χολάνης – Σώμης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Βογιατζής – Δουλγέρης

 

 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Αχιλλεύς – Καμπαρντίνας

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μαυρίδης – Μαδένης

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Βουρλιάκης – Μπεριντζής Στ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπάρκας Στ.- Καρασάββας

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πούλιος Ι. – Μπομπόγιας

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Ντεμάϊ – Καπρινιώτης

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Βογιατζή – Πούλιος Α.

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος -Χ. – Σάββας – Αναγνωστίδης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Χατζηαθανασίου – Κουρουζίδης

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μαρλά – Ντούγιας

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ   ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr