ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  13/ 01 / 2018         ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   17η αγωνιστική

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Αναγνωστίδης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Μαλλίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Παπαδόπουλος Δ. – Τάλιου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Καραμανίδης Σ. – Καραμανίδης Ι.

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Καμπαρντίνας – Παπαποστόλου

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αρχοντογιάννης Γ. – Βογιατζή

ΝΕΟΧΩΡΙ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Παπαδόπουλος Ε. – Πετρίδης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βακουφτσής – Κιοσσές Κ.

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Κωνσταντινίδης

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Δουλγέρης – Παπαδόπουλος Ι.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Βασίλογλου – Σαββάτης

 

Κυριακή   14 / 01 / 2018         ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   17η αγωνιστική

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Δημητριάδης – Σάκκος

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Αναγνωστίδης

 Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Καμπαρντίνας – Αρχοντογιάννης Γ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                     0 – 3 α.α.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ……………………………………………………………….

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Αλ. – Κιοσσές Ι. – Ντεμάϊ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Πούλιος Ι. – Μπομπόγιας

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Μπαμπασίκας – Τσίκου

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Κωνσταντινίδης – Κουρουζίδης

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΑΡΩΠΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Τρανούδης – Βακουφτσής

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Φράγκαλας δ. – Λεοντής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Χολάνης – Τούτκας

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σολάκης – Βογιατζή

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – Α.Ο ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παυλίδης – Αχιλλεύς

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Μπάρμπας – Τάλιου

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Καρασάββας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. (ν) – Παπαδόπουλος Χ.(π) – Βαρκάκη

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΠΕΠΟΝΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Πασχαλίδης – Τζαχειλής

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παγωνάς – Μενέξης

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Καπρινιώτης – Τρικάζης

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπάρκας – Μαργαριτόπουλος

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr