ΕΠΣΣ: Νίκησε η Σκοτούσσα, ισόπαλο 1 – 1 το ντέρμπι Λιθότοπος – Α.Ε. Χρυσού. Όλα τα σημερινά τελικά

ΕΠΣΣ: Νίκησε η Σκοτούσσα, ισόπαλο 1 - 1 το ντέρμπι Λιθότοπος - Α.Ε. Χρυσού. Όλα τα σημερινά τελικά

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  02 / 02 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16η αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                                   1 – 1 **                                           

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Θυμιατής  /  70΄ Αγγος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Καμπαρντίνας – Μαυρίδης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                          2 – 1 **                                           

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Μάγκος Φ., 50΄ Παπαδόπουλος Στ.  /  58′  Ζαγκότας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Αναγνωστίδης – Σώμης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                                 3 – 2 **                        

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Δράμαλης, 78΄ Καραγκιαβουρίδης Αβρ., 90+΄Ηλιάδης Χρ.    /  38΄ Παπαδόπουλος Τ., 75΄ Καμπούρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βουρλιάκης – Παντελέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                                   5 – 1 **                   

ΣΚΟΡΕΡ: 12΄ – 45΄- 89΄ Γκούρτσας, 42΄ Πανταζής, 80΄ Παπαδόπουλος Ιωακ.  /  35΄ Καραμπουγιούκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πούλιος Ι. – Χατζηαθανασίου

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                                   3 – 0 **                       

ΣΚΟΡΕΡ: 12΄ Γεωργιάδης,  20΄ Καρατλίδης , 90΄ Αδαμίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σάββας – Βογιατζής

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                    0 – 3 **                     

ΣΚΟΡΕΡ:  44΄ Κεχαγιάς, 60΄(πεν) – 74΄ Σκέντερι 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βακουφτσής – Παπαποστόλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                               2 – 1 **                                                             

ΣΚΟΡΕΡ: 14΄ Τάσιος Γ., 80΄ Πάνκος    /  45΄  Αβραμίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Καραμανίδης Ι. – Κιοσσές Κ.

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                    1 – 3 **                                                         

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Τσολακούδης  /  52΄ Ντενίζ, 58΄ Κυριαζίδης, 84΄ Αρσεν Στ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μαργαριτόπουλος – Μαδένης

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ           1 – 3 **                                                         

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Χερχελετζής    /   56΄ – 75΄(πεν) – 80΄ Αγαπίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Δουλγέρης – Βογιατζή

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ         2 – 1 **                                                          

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ – 60΄  Σερέκας    /  20΄ Κλειτσιώτης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Ζαχαρία – Κουρουζίδης

 

ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   03 / 02 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16η αγωνιστική

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σάκκος – Αρχοντογιάννης Γ.

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Δουλγέρης – Γεωργίου

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Σώμης

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Φραγκάκης – Βακουφτσής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Αναγνωστίδης – Μαυρίδης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Χολάνης – Χατζηαθανασίου

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                                                           

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Πούλιος Ι. – Τούτκας

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Βογιατζής – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Κιοσσές Κ. – Ζαχαρία

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αχιλλεύς – Παυλίδου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΠΟΣ 2000                         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μαργαριτόπουλος – Σαπαρδάνης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                                                             

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Καπρινιώτης – Αναστασίου

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ –  ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπεριντζής Στ. – Μαρλά

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαποστόλου – Τσίκου

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr