ΕΠΣΣ: Νίκησαν Χρυσό, Serres 1800, Νέο Σούλι, στραβοπάτησε η Κ.Καμήλα. Όλα τα σημερινά τελικά αποτελέσματα

ΕΠΣΣ: Νίκησαν Χρυσό, Serres 1800, Νέο Σούλι, στραβοπάτησε η Κ.Καμήλα. Όλα τα σημερινά τελικά αποτελέσματα

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   21 / 10 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  7η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                                0 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Δίγκας,55΄ Ζώβληκας, 80΄ Κλάϊντι

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παυλίδου – Αχιλλεύς

SERRES 1800 – ΠΡΟΒΑΤΑΣ                                       5 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 12΄ Ζέττας, 15΄  Δίγκας, 55΄ Θεοχάρης, 80΄ Μπογιατζής, 88΄ Αναγνωστίδης  /30΄ Μούστα, 87΄ Χουρουζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Καμπαρντίνας – Μπάρκας

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                                 1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 42΄ Χατζηπαυλίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Χολάνης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                            1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Ουζουνίδης   /  92΄ Χατζηανδρέου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Βακουφτσής – Ντεμάϊ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                      1 – 1 **                

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Κωνσταντινίδης  /  80΄ Τζούλιας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Πετρίδης – Χατζηαθανασίου

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                                   0 – 9 **                            

ΣΚΟΡΕΡ:  15΄- 40΄- 42΄- 72΄ Μητκώνης, 60΄- 70΄ – 78΄ – 80΄ Μαλαδάκης, 75΄ Βούλιος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπεριντζής Ε. – Τσίκου

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                          0 – 4 **                              

ΣΚΟΡΕΡ:  15΄ Βακάλοφ, 22΄ Κωνσταντινίδης, 25΄  Παπαδόπουλος, 75΄ Πανταζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Πούλιος Ι. – Μαυρίδης

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                         1 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Μπράγκατζης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Σαπαρδάνης – Μαδένης

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                    0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 85΄ Στρατής Μ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μπομπόγιας – Παπαποστόλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ                                0 – 4 **                       

ΣΚΟΡΕΡ: 60΄- 70΄- 85΄ Ασλανίδης , 82΄Μουζενίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Ζαχαρία – Παντελέρης

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ                   2 – 6 **        

ΣΚΟΡΕΡ:  48΄ Ερζι, 58΄  Κυριαζίδης   / 15΄- 22΄- 38΄  Κορδώνης, 30΄- 85΄ –  90΄Τσολακούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μαργαριτόπουλος – Βογιατζής

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ          1 – 1 **                                                                     

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Αγαπίδης  /  80΄ Χατζηγιάννης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κουρουζίδης – Μαρλά

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ              1 – 1 **      

ΣΚΟΡΕΡ: 85΄(πεν) Βαρβέλης  /  15΄(πεν) Μεσέρδης Χ. 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Μπάρμπας –  Καραμανίδης Ι.

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ     0 – 4 **             

ΣΚΟΡΕΡ: 42΄ Χαραλαμπίδης, 60΄- 63΄ Πόργιαζης, 85΄ Γεμενετζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Παγωνάς – Καπρινιώτης – Ντούγιας

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ / ΠΕΠΟΝΙΑ            0 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Τοπούζης, 40΄  Δοφνοτίδης, 55΄  Δρομαλιάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Κούκος – Καραμανίδης Σ.

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ                            3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ – 75΄ Καρακασίδης, 90΄ Σελαλματζίδης  / 10΄ Βέρρος, 30΄ Μυλωνέλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Βασάκης – Βουρλιάκης

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 20 / 10 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  7η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.               0 – 2  **                                             

ΣΚΟΡΕΡ:  75΄Σένια, 88΄ Κυριακάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Γεωργίου – Δουλγέρης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                  1 – 1 **                                        

ΣΚΟΡΕΡ:  57΄ Λικκάκης    /  35΄ Σαββίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Κρυωνάς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ                        1 – 1 **                                      

ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Ηλιάδης   /  60΄ Μαλαματένιος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – – Κιοσσές Κ. – Ντεμάϊ

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ             0 – 1  **                                                                     

ΣΚΟΡΕΡ:  38΄ Σαμουηλίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπαδόπουλος Ι. – Αλεξίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                    4 – 1 **                      

ΣΚΟΡΕΡ:  25΄ Γκούρτσας, 35΄ Κωσταγιαννάκης, 556΄(πεν) Ζαγκλιβέρης, 86΄(αυτ) Μαντζιούνης   /  40΄ Χριστοφορίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μπάρκας – Σαββάτης

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                1 – 1 **                                                                  

ΣΚΟΡΕΡ: 34΄ Τσιφούτης   / 37΄ Λιαούρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ         1 – 5 **                                                              

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Μπεζυρκιανίδης  /  28΄- 43΄- 68΄(πεν) Νένος Χρ., 40΄ Καραμπουγιούκας, 90΄ Χατζηβασιλείου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βακουφτσής – Βασίλογλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  4η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000  – ΗΡΑΚΛΗΣ                 4 – 3 **                                                                     

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Νταλίπ, 30΄ Ηλιόπουλος , 37΄- 47΄ Σοφιανός  /  20΄ Τσακανιάς, 55΄ Κίστα Ραφ., 58΄ Ατσαλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τζαχείλης – Τούτκας

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr