ΕΠΣΣ: Νίκησαν Χρυσό, Νεοχώρι, στραβοπάτησαν Κ.Καμήλα, Χείμαρρος. Όλα τα σημερινά τελικά

ΕΠΣΣ: Νίκησαν Χρυσό, Νεοχώρι, στραβοπάτησαν Κ.Καμήλα, Χείμαρρος. Όλα τα σημερινά τελικά

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   09 / 12 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  13η αγωνιστική

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                                2 – 2 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 84΄ Μουδούρογλου,  93΄ Κουταντώνης  /  52΄ Ζαχαριάς, 75΄ Κωνσταντίνου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Δουλγέρης – Σώμης

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                                           1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Χουρουζίδης   /  65΄ Κοσμόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μπάρκας Σ. – Παντελέρης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ –  SERRES 1800                                    1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Φάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Βακουφτσής – Μαυρίδης

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ                                     1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 14΄ Μπελίτος  /  34΄ Σένια, 50΄- 55΄ Σιψής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ                                      0 – 1 **                  

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Μουσμουλίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Χολάνης – Παυλίδου

ΚΑΡΠΕΡΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                                                0 – 0 **                        

ΣΚΟΡΕΡ:  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Καμπαρντίνας – Βασάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018                                   2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 43΄ Παύλου, 63΄ Μαρίνης   /   35΄ Παπαδόπουλος, 40΄ Στεφανίδης, 43΄ Παύλου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Χατζηαθανασίου – Πούλιος Α.

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ                              4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 33΄- 43΄ Χουρουζίδης, 45΄ Αποστολίδης , 55΄ Στόϊκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Πούλιος Ι. – Παπαποστόλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                             2 – 1                           

ΣΚΟΡΕΡ:  30΄ Μπακαλίδης, 64΄ Τρεντίδης  /  70΄ Πατραλέξης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Αναστασίου – Ντεμάϊ

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000                                      0 – 6 **

ΣΚΟΡΕΡ:  25΄ Σοφιανός, 27΄ Ηλιόπουλος, 32΄- 43΄ Πασχαλίδης, 40΄ Νταλίπ, 65΄ Ρήγας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μπακιρτζής – Μαρλά

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ        2 – 1 **                      

ΣΚΟΡΕΡ: 23΄ 1 – 0, 82΄ 2 – 1  /  44΄ Τσαμπάζης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Ζαχαρία – Τούτκας

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ         αναβάλλεται 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ                                 1 – 4 **               

ΣΚΟΡΕΡ:    52΄(πεν) Βόγκλι   / 17΄- 48΄  Φάκης Ν, 40΄ Χουλιάρας, 85΄ Βέρρος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μπομπόγιας – Καραμανίδης Ι.

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  8 / 12 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  13η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                                 0  – 2 **                                               

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Βεζυρόπουλος, 90+ Χατζηανδρέου Γ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Δουλγέρης – Αρχοντογιάννης Γ.

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                                3 – 0 **                                             

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Σαββίδης Αν, 40΄- 80΄ Ζυγκερίδης Χρ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βακουφτσής – Καμπαρντίνας

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                           6 – 1 **                         

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄- 50΄- 65΄- 75΄Μαλετσκάνοφ, 70΄- 90΄ Αραμπατζής Εμ    /  40΄ Δράμαλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βογιαζτή – Βογιατζής

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                             1 – 4 **                                                         

ΣΚΟΡΕΡ: 7΄ Μαλαδάκης, 10΄ Βούλιος, 45΄ Σιδηρόπουλος, 75΄ Μητκώνης    / 70΄ Κωνσταντινίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Σώμης

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                    1 – 3 **                                                        

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Στραχίνης   /   42΄ – 48΄ Κοραής Χρ. , 55΄ Τσομίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Αχιλλεύς – Φράγκαλας Δ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                       4 – 0 **                    

ΣΚΟΡΕΡ: 32΄- 50΄ Τσακμάκης, 55΄ Χατζηδάφνης Β., 85΄Ανδρίκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Αναγνωστίδης – Χολάνης

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                    0 – 1 **                         

ΣΚΟΡΕΡ: 88΄ Γκουτάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Μαδένης – Παπαποστόλου

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΡΩΤΗ                                      0 – 1 **                       

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Καρασαββίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πούλιος Ι. – Μπάρκας Σ.

 

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                           3 – 1 **                                                                

ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ Μελεκίδης, 50΄ Ασλανίδης, 60΄ Στόϊκος   /  73΄ Μιχαηλίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Βασίλογλου – Βουρλιάκης

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ                                 2 – 5 **                                                             

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Δάτσικας,  50΄ (πεν)  Τσολακούδης  / 15΄  Τσακανιάς , 43΄- 64΄ Κίστα Ραφ., 60΄Τερζής, 70΄ Ανθουλάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Καπρινιώτης – Μπεριντζής Στ.

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ                           1 – 2 **                                                            

ΣΚΟΡΕΡ: 72΄ (αυτ)  Μοναστηρλή  / 40΄  (πεν) Σελαλματζίδης, 80΄ Μπεκιάρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάρκας Θ. – Μπάρμπας – Σαββάτης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr