ΕΠΣΣ: Νίκησαν τα φαβορί ΑΕ Χρυσού, Κ.Καμήλα και Λιθότοπος. Όλα τα σημερινά τελικά

ΕΠΣΣ: Νίκησαν τα φαβορί ΑΕ Χρυσού, Κ.Καμήλα και Λιθότοπος. Όλα τα σημερινά τελικά

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή   18 / 11 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  10η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ                      0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  30΄(πεν) Κολοκοτρώνης,80΄  Ουζουνίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Αναγνωστίδης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                            2 – 1 **   

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Αγγος, 38΄ Κλαϊντι   /  60΄ Πέππας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Κεφαλάς – Καμπαρντίνας – Παυλίδου

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                                  1 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Μούστα   / 9΄ Μουτίδης, 15΄ – 75΄Σαββίδης, 50΄ Μούστα, 54΄Τσομαχασβίλι

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Χολάνης Μπάρκας Σ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΚΑΡΠΕΡΗ                              3 – 1 **                        

ΣΚΟΡΕΡ: 8΄ Σαπουντζής, (2) Μακάλης Γ.   /  40΄ Τοπαλίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Βογιατζή – Παπαδόπουλος Ι.

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                            1 – 2 **                            

ΣΚΟΡΕΡ:  40΄ Μούντζελος  /  30΄- 70΄Μπούρας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παντελέρης – Χατζηαθανασίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                5 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 4΄ Αποστολίδης, 8΄- 10΄ Στόϊκος, 15΄ (πεν) Παπαντωνίου, 20΄ Μπάλτσιος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Παγωνάς – Δουλγέρης

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ                                      1 – 2 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 12΄ Μελίτος , 88΄ Ζαγκλιβέρης  / 47΄  Χατζηδάφνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Καπρινιώτης – Δημητριάδης

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ                         2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Ταρπινίδης, 60΄ Σφύρης  / 15΄  Χριστοφορίδης, 25΄ (πεν) Στεφάνογλου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Παπαποστόλου – Πούλιος Ι.

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ                      0 – 2 **                           

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Αγαπίδης, 70΄ Νικολαϊδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Ζαχαρία – Κουρουζίδης

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ                              0 – 2 **        

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄Κορδώνης, 72΄ Τσολακούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – Αλεξίου – Γαβριήλ

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ        7 – 4 **                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχιλλεύς – Αρχοντογιάννης Γ. – Αναστασίου

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ           8 – 1 **                       

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Λάντος, 18΄- 40΄ Καρακασίδης, 25΄ Ντίνας, 37΄- 42΄ Σελαλματζίδης,  70΄ Μπεκιαρίδης  /  35΄Ακριτίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μπακιρτζής – Τσίκου

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ/ΠΕΠΟΝΙΑ                              2 – 3 **                       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Κιοσσές Κ. – Πούλιος Α.

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

 Σάββατο  17 / 11 / 2018        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  10η αγωνιστική

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                            1 – 0 **                                                    

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Σβεντσίδης Αλ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μαυρίδης – Γεωργίου

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                                 1 – 4 **                                      

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Σιψής  /  3΄- 8 ΄ Μάλαμας, 42΄ Σπαχής, 90΄ Βεζυρόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Καμπαρντίνας Αναγνωστίδης

SERRES 1800 – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                        1 – 0 **                                               

ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Κουκούτσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παντελέρης – Ευθυμιάδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                    2 – 0 **                        

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Βακάλοφ, 50΄ Καλαής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Κρυωνάς – Βογιατζή – Βογιατζής

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ           0 – 0 **                                                            

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Χολάνης – Παπαποστόλου

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ                             7 – 0 **                                           

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄- 60΄- 65΄ Μητκώνης, 25΄ Μαλαδάκης, 35΄- 38΄- 44΄ Γκάλιος Χρ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σάββας – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  11η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ                        2 – 0 **                           

ΣΚΟΡΕΡ: 8΄- 55΄  Ανδρίκος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βασίλογλου – Μαδένης

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ             0 – 4 **                       

ΣΚΟΡΕΡ:  35΄- 55΄ Πόσα, 85΄ Τσούκας, 90΄(αυτ)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Βακουφτσής – Χατζηαθανασίου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ               5 – 0 **                                                       

ΣΚΟΡΕΡ: 1΄ – 70΄ Νταλίπ, 4΄ – 30΄ – 50 ΄ Σοφιανός

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας- Πούλιος Ι. – Αρχοντογιάννης Γ.

ΧΑΡΩΠΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                    2 – 0 **                                                    

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ – 65΄ Πάνκος Π.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Βασάκης – Παυλίδου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ                        1 – 2 **                                                                 

ΣΚΟΡΕΡ: 90΄ Μετούσι  /  25΄ Βόγκλι, 82΄ Σιδέρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μαρλά – Αναστασίου

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr