ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι αγώνες του τοπικού. Όλα τα τελικά

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι αγώνες του τοπικού. Όλα τα τελικά

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 14 / 04 / 2018        ώρα  17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PALY OUT  6η αγωνιστική

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                        4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 3΄ Καρυοφύλλης Ι., 54΄(πεν) – 56΄(πεν) Καρυοφύλλης Β., 75΄ Χουρουζίδης    /   80΄ Διαμαντής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Γεωργίου

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                           1 – 0 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Γκλαγκόσκι

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δημητριάδης – Σώμης

ΛΕΥΚΩΝΑΣ  ΡΕΠΟ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  26η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ                       1 – 2  **

ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ Πάνγκος Π.   /   25΄ Καφαλίδης, 68΄ Βεζυρόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παπαδόπουλος Δ. – Τάλιου

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                   1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ:  3΄ Χρυσοπλαρίδης   /  55΄   Μπακάλης Π. Μαρ. , 85΄ (αυτ)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παπαδόπουλος Ε. – Παπαποστόλου

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                   4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 2΄ Βόγκλι,  9΄ Κοράκης  , 50΄ – 62΄ Ρονάλντο   /   4΄ Μάνιμος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπομπόγιας – Ντεμάϊ

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΕΠΟΝΙΑ                        2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ (πεν) – 80΄(πεν)  Ταρπινίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ευθυμιάδης – Βασάκης

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                1 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Δουλγεράκης    /    44΄ Ζαράκης,  60΄ Μωυσίδης, 90΄ Καρύπογλου Χρ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Τατούδης – Παυλίδου

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  15 / 04 / 2018        ώρα  17.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PALY OFFS  5η αγωνιστική

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ.- Δουλγέρης – Μπάρκας

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βακουφτσής – Μπαντή

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αρχοντογιάννης Γ. – Χολάνης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  26η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Φραγκάκης – Μαλλίδης

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Βογιατζή – Μπάρμπας

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Κωνσταντινίδης – Λεοντής

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Πούλιος Ι. – Καμπαρντίνας

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Τσίκου – Φράγκαλας Δ.

ΚΕΡΚΙΝΗ  – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Σεβοσλίδης – Μαλλίδης

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. (ν) – Κιοσσές Ι. – Κουρουζίδης

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Βαρκάκη – Αχιλλεύς

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr