ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια Γ΄ Εθνικής και τοπικού -Όλα τα τελικά(09/12)

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό τα σημερινά παιχνίδια Γ΄ Εθνικής και τοπικού -Όλα τα τελικά(09/12)

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Σάββατο 09 / 12 / 2017 ώρα 15.00

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ  1ος ομιλος  9η αγωνιστική
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ – ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ                           2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 34΄ – 54΄(πεν) Γαϊδαρτζής,, 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δραγάτης – Σκουτάς – Κώστογλου (Χαλκιδικής)

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15η αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ                                       2 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 18΄- 38΄ Λεκάκης Γ.   /   52΄ Βούλιος, 65΄ Σκούρτης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ε. – Μαγής

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                         0 – 4 **
ΣΚΟΡΕΡ: 17΄ Ζαφειρίδης, 36΄ Παρίσης, 61΄(πεν) Μελαδίνης, 80΄ Γκικόπουλος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βακουφτσής – Αλεξίου
ΧΑΡΩΠΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                                        0 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 35΄ Κωτούλας, 40΄ Ατανάσοφ Ηλ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Μαλλίδης – Καμπαρντίνας
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                                        0 – 6 **
ΣΚΟΡΕΡ:  16΄ Παπαδόπουλος Τασ., 25΄ Ξενίδης, 40΄ – 70΄ – 80΄ Γκότσικας Πασχ., 55΄ Τσίκλης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΠΡΩΤΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                                          1 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 64΄(πεν) Ζαγκλιβέρης  /  27΄ Στόϊκος Ι.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Χολάνης – Αχιλλεύς
SERRES 1800 – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                                3 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ:  60΄ Αγγελακάς, 68΄ Τυχάλας, 72΄ Πάντσιος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Βαρώσης
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                               2 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 8΄ (πεν) – 55΄ Βόγκλι
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βογιατζή – Βαρώσης
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ                                            3 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Παράσχος, 60΄ Χατζηπαυλίδης, 78΄ Κιουσεκτσίδης  /   15΄ Χατζηιορδανίδης Παυλ. 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Γεωργίου – Βαρκάκη Ε.
Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΠΟΣ 2000                                     4 – 0 **
ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Τζόλας, 22΄ – 78΄  Γκουτάκης, 50΄ Νάτσιος
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Σαββάτης – Βασιλόγλου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                                        4 – 1 **
ΣΚΟΡΕΡ: 32΄ – 74΄- 87΄  Μητκώνης , 50΄ Πλατνάρης Αθ.     /  62΄ Τριφηνόπουλος Ν.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Πούλιος Ι. – Ντεμάϊ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                          3 – 1 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 15 ΄ Τσαβλίδης , 58΄ Ελευθεριάδης, 80΄ Μπρατβάρης  Γ.    /   5΄ Χερχελετζής
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Κωνσταντινίδης Κ. – Τρικάζης
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                         2 – 2 **
ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Τάτσιος , 90΄+ Καραμάνοφ   /  35΄- 78΄  Μάττας
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μπομπόγιας – Παπαδόπουλος Ι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                                      1 – 0 ** 
ΣΚΟΡΕΡ: 89΄ Τοπούζης
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαυρίδης – Κουρουζίδης

Ημίχρονο * – τελικό αποτέλεσμα **
Κυριακή 10 / 12 / 2017 ώρα 15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15η αγωνιστική
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Φράγκαλας Δ. – Βογιατζή
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Δουλγέρης
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Μαλλίδης – Παπαδόπουλος Ε.
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σεβοσλίδης – Χολάνης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Καμπαρντίνας – Αχιλλεύς

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Αλεξίου – Ευθυμιάδης
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παυλίδης – Παπαδόπουλος Π.
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Κουρουζίδης – Ντεμάϊ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Τούτκας – Παπαδόπουλος Δ.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Πούλιος Ι. – Μενέξης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Παπαδόπουλος Χ. (π) – Χολάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης -Τζαχείλης – Βουρλιάκης
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Καραμανίδης Ι. – Μαργαριτόπουλος

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 12η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Μπάρμπας – Τσίκου
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. (ν)- Βασάκης – Τάλιου
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Κωνσταντινίδης Κ. – Πασχαλίδης
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Καπρινιώτης – Μπαμπασίκας
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βασίλογλου – Λεοντής

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr