ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι σημερινοί αγώνες . Όλα τα τελικά

ΕΠΣΣ: Λεπτό προς λεπτό οι σημερινοί αγώνες .  Όλα τα τελικά

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  18 / 03 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PLΑY OFFS  αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                                3 – 7 **

ΣΚΟΡΕΡ: 62΄ (πεν) – 75΄ Παπαδόπουλος , 78΄ Τρούπης    /   22΄ Αγγος, 25΄- 45΄(πεν) – 60΄ Λαπούσι Κλ., 28΄ Πασχαλίδης, 37΄ Ζάγκας, 80΄ Χότζα

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δουλγέρης – Αρχοντογιάννης Γ.

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ                         2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Πέππας, 87΄ Πασχαλούδης    /   53΄ (αυτ) Σιψής Π., 56΄ (αυτ) Σπαχής, 80΄ Τοπάλ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Μπομπόγιας

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ                             1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Τσακμάκης  Π. /  12΄ Μίγκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Καμπαρντίνας – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                              1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 3΄ Σαββίδης Γ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Βασίλογλου – Καρασάββας

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ                        5 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 17΄ – 20΄  Τσιντσάρης Π., 80΄ – 84΄ Κιουτσούκης Κ , 87΄ Κούδας Ν.      /     50΄ (πεν) Τζούλιας, 67΄ Ασλανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μαργαριτόπουλος – Κιοσσές Ι,

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ                              3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 62΄ Τσάτσος, 72΄ Μιχαλούδης, 90΄ Δάφκος  /  75΄(πεν)  Μπούρας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Κωνσταντινίδης – Παυλίδου

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ                           4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ – 38΄  Γκότσικας Π., 35΄ Λιάπης , 75΄ Οκταπότης  /   17΄ Τσάτσης Αθ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπάρκας – Φράγκαλας Δ.

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ             0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ (πεν)  Παπαδόπουλος Ι., 75΄ Βλαχόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαλλίδης – Τούτκας

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΡΩΤΗ                              2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Χατζηαβραμίδης, 65΄ Βαρβέλης   /  63΄ Ζαγκλιβέρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Γαβριήλ – Καπρινιώτης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΟΣ 2000                 1 – 1 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ Μουτίδης   /    40΄ Φράνσεν Μαρ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Καραμανίδης Σ. – Καραμανίδης Ι.

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ          7 – 1  **

ΣΚΟΡΕΡ: 36΄ – 78΄  Μεσιούρης Σωτ., 42΄ – 49΄  Μιτσιώκης, 45΄ Πάντσιος, 58΄ Μπακάλης Π. Μαρ., 70΄ Μπακάλης Στ. Σωτ    /  76΄ Αγαπίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Μπάρμπας – Λεοντής

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ             1 – 6 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Κωνσταντινίδης Αβρ.    /  8΄ Αραμπατζής, 20΄ – 28΄- 42΄ – 89΄ Τάτσιος, 75΄ Κούμλελης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Παπαποστόλου – Σολάκης

 

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ               2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Μοσχοφίδης, 44΄ Μητιακούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παυλίδης – Κουρουζίδης

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ                  0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 18΄ Βέρρος Στ., 26΄(αυτ)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βαρώσης – Μενέξης

 

 

Σάββατο 17 / 03 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PLΑY OUT  3η αγωνιστική

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ                         3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Χουρουζίδης, 68΄ Καρυοφύλλης Β., 85΄ Σκούρτης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Παπαδόπουλος Ε. – Αναγνωστίδης

ΛΕΥΚΩΝΑΣ  – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                         6 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 9΄ Στογιαντζίκης, 23΄ – 78΄ Μεσέρδης Θ., 33΄ Μερτίκας, 38΄ Κοσμίδης, 87΄ Πεχλιβανίδης   /   83΄ (πεν)  Βατμανίδης Β.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Κρυωνάς – Χολάνης

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ  ΡΕΠΟ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ                         2 – 5 **

ΣΚΟΡΕΡ: 80 ΄ Γκόγκας , 87΄ Νάτσιος Π.     /     17΄ – 52΄- 60΄ Βεζυρόπουλος, 75΄  88΄ Καφαλίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. (ν) – Βασάκης – Στεργάκης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  24η αγωνιστική

SERRES 1800 – ΟΡΕΙΝΗ                                 4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 22΄ – 65΄ Αγγελακάς, 80΄ Αναγνωστίδης Ν., 86΄ Πολύχρονιάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σάββας – Φραγκάκης

ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ                   1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ Χατζηπέτρου

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σώμης – Ευθυμιάδης

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ                               3 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 36΄- 45΄ Παπαρίζος, 39΄ Αποστόλου  /  26΄ Γκαρακλίδης, 55΄ Σκεντέρι , 87΄ Πασχαλίδης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κωνσταντινίδης – Τατούδης

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ                              0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Xoυράνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Ντεμάϊ  – Αχιλλεύς

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                               3 –  0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ – 65΄ – 87΄ Γκούρτσας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Βογιατζή – Δουλγέρης

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  2η αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.                                       3 – 0  **

ΣΚΟΡΕΡ: 8΄ Μητκώνης, 29΄ Αμανατίδης, 38΄ Παπαδόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρομμύδας – Μπαντή – Κιοσσές Κ.

 

PLAY OFF  Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  αγωνιστική

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                                   3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄1 – 0,  57΄ 2 – 1 , 90΄ 3 – 1/ 35΄ Ζαράκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βακουφτσής – Τσίκου

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr