ΕΠΣΣ: Κλήρωση αγώνων play off & play out σε Επίλεκτη και Ανώτερη κατηγορία

ΕΠΣΣ: Κλήρωση αγώνων play off & play out σε Επίλεκτη και Ανώτερη κατηγορία

Πραγματοποιήθηκε πριν απο λίγο στα γραφεία της ΕΠΣΣ η κλήρωση των αγώνων play off και play out τόσο στην Επίλεκτη όσο και στην Ανώτερη κατηγορία. Οι αγώνες θα ξεκινήσουν άμεσα αυτό το Σάββατο 29 – 2 – 20 στην Ανώτερη κατηγορία μόνο για τις ομάδες που παίζουν play off και το Σαββατοκύριακο  7- 8/ 3/ 20 οι αγώνες στην Επίλεκτη κατηγορία  και Ανωτερη κατηγορία

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του 1ου γύρου

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ

play off

1η Αγωνιστική 

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΝΕΟΧΩΡΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

SERRES 1800  – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ- ΝΕΟΧΩΡΙ

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ  – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ  – SERRES 1800

3η Αγωνιστική

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΝΕΟΧΩΡΙ –  SERRES 1800

4η Αγωνιστική 

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ       – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ

SERRES 1800- ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

5η Αγωνιστική                                                                                 

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

SERRES 1800 – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

play out

1η Αγωνιστική                                                                 

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ  – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ      – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΠΡΩΤΗ               –  ΑΜΜΟΥΔΙΑ

2η Αγωνιστική   

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ       –  ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΑΜΜΟΥΔΙΑ       –    ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ      –    ΠΡΩΤΗ  

3η Αγωνιστική                                                                 

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ       – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ        – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ      – ΠΡΩΤΗ

4η Αγωνιστική  

ΑΜΜΟΥΔΙΑ       –  ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ  – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΠΡΩΤΗ              –  ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

5η Αγωνιστική                                                                                 

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ        –  ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ      –   ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΠΡΩΤΗ                –    ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ     

            

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

play off

1η Αγωνιστική                                                             

ΚΕΡΚΙΝΗ              – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ     –  ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ   – ΧΡΙΣΤΟΣ

2η Αγωνιστική       

ΡΟΔΟΠΟΛΗ       –  ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΧΡΙΣΤΟΣ            –   ΚΕΡΚΙΝΗ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ  –  ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

3η Αγωνιστική                                                               

ΡΟΔΟΠΟΛΗ       –  ΧΡΙΣΤΟΣ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ   – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ    – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

4η Αγωνιστική     

ΧΡΙΣΤΟΣ               – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΚΕΡΚΙΝΗ              – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ   –   ΡΟΔΟΠΟΛΗ

5η Αγωνιστική                                                                                 

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ    – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ     – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ   – ΚΕΡΚΙΝΗ

play out

1η Αγωνιστική                                                              

Ν. ΤΥΡΟΛΟΗ      – Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ    – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΡΕΠΟ                       ΔΑΣΟΧΩΡΙ

2η Αγωνιστική      

Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙ         –  ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΡΕΠΟ                     Ν. ΤΥΡΟΛΟΗ

3η Αγωνιστική                                                             

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ    – Ν. ΤΥΡΟΛΟΗ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ          -Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΡΕΠΟ                     ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

 4η Αγωνιστική     

Ν. ΤΥΡΟΛΟΗ      – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙ         – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΡΕΠΟ                     ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

5η Αγωνιστική                                                                                 

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – Ν. ΤΥΡΟΛΟΗ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ          – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΡΕΠΟ                     Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙ        

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

play off

1η Αγωνιστική                                                               

Ν.ΖΙΧΝΗ               – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ    – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ        – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

2η Αγωνιστική    

ΛΕΥΚΩΝΑΣ          – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ   – Ν.ΖΙΧΝΗ

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ       – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

3η Αγωνιστική                                                          

ΛΕΥΚΩΝΑΣ          – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ       – Ν.ΖΙΧΝΗ

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ    – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

4η Αγωνιστική    

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ   – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

Ν.ΖΙΧΝΗ               – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ        – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

5η Αγωνιστική                                                                                 

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ       – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ    – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ        – Ν.ΖΙΧΝΗ           

play out

1η Αγωνιστική                                                                 

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ    – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018      – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

ΡΕΠΟ                     ΠΗΓΑΣΟΣ

2η Αγωνιστική  

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ        – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.   – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΡΕΠΟ                     ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

3η Αγωνιστική                                                              

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018      – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΠΗΓΑΣΟΣ             – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΡΕΠΟ                     ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

4η Αγωνιστική      

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ    – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ        – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

ΡΕΠΟ                     ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

5η Αγωνιστική                                                                                 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.   – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΠΗΓΑΣΟΣ             – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΡΕΠΟ                     ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                                       

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr