ΕΠΣΣ: Ζορίστηκαν οι πρωτοπόροι Χρυσό & Κ.Καμήλα, νίκες χρυσάφι για Προβατά και Ν. Σκοπό. Όλα τα τελικά

ΕΠΣΣ: Ζορίστηκαν οι πρωτοπόροι Χρυσό & Κ.Καμήλα, νίκες χρυσάφι για Προβατά και Ν. Σκοπό. Όλα τα τελικά

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ…

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή  14 / 10 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  6η αγωνιστική

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ                        2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 14΄ Τσιακμάκης, 90+  Ζώβληκας   /  8΄(πεν)  Φιλιππίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Σώμης

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.                   2 – 0 **    

ΣΚΟΡΕΡ: 74΄ Καρυπίδης, 85΄ Πεχλιβανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαλλίδης – Αχιλλεύς

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – SERRES 1800              2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄(πεν) Βόγκλι, 85΄ Κουταντώνης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Αναγνωστίδης – Δουλγέρης

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ              2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 8΄ Ουζουνίδης, , 78΄ Ρούμπος   /   70΄ Πεχλιβανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Χολάνης – Ντεμάϊ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ -ΑΓΚΙΣΤΡΟ                   4 – 2 **                  

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Μαυρουδής,  54΄ Μπούρας, 60΄ Λιάπης, 75΄Γκότσικας  / 77΄ (πεν) Αντωνιάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Μαργαριτόπουλος – Παυλίδου

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                               4 – 0 **                               

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Σαμουηλίδης , 45΄ Κίροφ, 80΄ Μανώλεφ,  85΄ Τορακίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Χατζηαθανασίου – Παπαδόπουλος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                 3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Ταρπινίδης,  20΄ Σπυριδόπουλος, 90΄ Τενεκετζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Βογιατζή – Παντελέρης

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ                         0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Τσιφούτης, 44΄ Ζιάκκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Μπομπόγιας – Βουρλιάκης

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΔΑΣΟΧΩΡΙ           4 – 0 **                   

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Τερζής, 25΄ Καζάς, 65΄- 90΄ Τσακανιάς 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαυρίδης – Μαδένης – Τσίκου

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ     3 – 0 **       

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Ηλιάδης, 30΄- 75΄ Αγαπίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Ντούγιας – Μαρλά

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ / ΠΕΠΟΝΙΑ   – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ        2 – 0 **      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Σαπαρδάνης – Καραμανίδης Ι.

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ     0 – 0 **          

ΣΚΟΡΕΡ: 43΄ Δοφούδης, 75΄ Αντωνογλούδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Γαβριήλ – Κούκος – Μπεριντζής Στυλ.

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                                     1 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: Δουλγεράκης  /  Πεχλιβανίδης,  Χατζηαβραμίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καπρινιώτης – Κιοσσές Κ.

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ                                   5 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄- 15΄ – 60΄ Μασκανάκης, 45΄ Μεσέρδης, 80΄  Γκάργκαλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βογιατζής Α. – Ζαχαρία

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο 13 / 10 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  6η αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                            5 – 1 **                                                   

ΣΚΟΡΕΡ: 17΄ Μουτίδης, 40΄ – 75΄ Ζιγκερίδης, 50΄ Δάλλας, 90΄ Παναγιωτίδης  /   80΄ (πεν)  Γιανναράκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Σώμης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                                  0 – 2 **                                   

ΣΚΟΡΕΡ: 6΄ Βασιλειάδης Στ., 9΄ Καλαϊτζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μαυρίδης – Χολάνης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                             1 – 1 **                                  

ΣΚΟΡΕΡ: 14΄ Μαλαδάκης   /  30΄ Θωμαϊδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αναγνωστίδης – Μπάρκας

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ                        5 – 1 **                                                                               

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Δήμου , 13΄- 90΄ Μαλετσκάνωφ, 40΄ Αραμπατζής Εμ., 80΄ Αραμπατζής Πασχ.   /    75΄ 4 – 1 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναστασιάδης – Βογιατζή

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΚΑΡΠΕΡΗ                                    9 – 0 **                                                                        

ΣΚΟΡΕΡ:  9΄- 14΄- 30΄- 34΄- 45΄ Παπαδόπουλος , 40΄ (αυτ), 25΄ Κουθουρίδης, 70΄- 75΄ Κωνσταντινίδης Θεοδ.  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Καραμανίδης Σ. – Βογιατζής Α.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018                         4 – 1 **                                 

ΣΚΟΡΕΡ: 14΄ Βαλσαμάκης, 20΄ Πίρτσος, 63΄ Πιπίνης, 85΄ Σιψής   /  80΄ Μπράγκατζης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης Ντεμάϊ – Πούλιος Ι.

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΡΩΤΗ                                 0 – 4                                                                           

ΣΚΟΡΕΡ:  55΄ Γκούρτσας, 60΄ Κουρτίδης,75΄ Ζαγκλιβέρης, 90΄ Ζαράκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ – Αναστασίου – Ελεμές

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ –  ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                   7 – 0 **                                                              

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 44΄- 90΄ Τσακμάκης, 15΄ Στρατής Ευαγ., 35΄ Χατζηδάφνης, 58΄ Κεχαγιάς, 70΄ Ιωαννίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μπάρμπας – Βασίλογλου

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΟΣ 2000                        0 – 0 **                                                                  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Τούτκας – Μαδένης

ΧΑΡΩΠΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ                                 5 – 0 **                                                          

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ – 20΄- 55΄ Πάνκος, 30΄Στοϊλας, 50΄ Χάρισμας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βακουφτσής – Βαρκάκη – Βασάκης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr