ΕΠΣΣ: Αποτελέσματα και Βαθμολογίες αγώνων του Σαββατοκύριακου σε Επίλεκτη – Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

ΕΠΣΣ: Αποτελέσματα και Βαθμολογίες αγώνων του Σαββατοκύριακου σε Επίλεκτη - Ανώτερη και Β΄ κατηγορία

 

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  18 – 19 / 01 / 2020        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  17η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                 3 – 2 **  

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄Πέππας , 80΄ Μπελίτος, 87΄ Ασλανίδης   /   35΄ Βούλιος, 60΄ Πλατνάρης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ               1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Γρατζάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης Βογιατζής

SERRES 1800 – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                        5 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Φάκης, 35΄- 55΄- 80΄ Κλαϊντι, 78΄ (πεν) Ρούτσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                              2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Τσιακμάκης, 85΄ Ανδρίκος   /  50΄ Ζυγκερίδης, 60΄ Ζώβλικας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δουλγέρης – Βασίλογλου

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΠΡΩΤΗ                                   2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 43΄ Καλαϊτζίδης, 80΄ Λεκάκης 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αχιλλεύς – Γεωργίου

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ                              2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Αγαπίδης, 50΄ Κουκούτσης   /   40΄ Χατζηπαυλίδης, 42΄ Σένια

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Σάββας – Βογιατζή

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
121541803551342
221391236382711
32134975433310
4213210292431-7
5213194733294
6212985840364
7212776831292
8212675937352
9212682112735-8
10212271142849-21
11211961112649-23
12211846111834-16

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ                     4 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄- 75΄   Σαμαρτζίεφ, 40΄ Μανόλεφ, 50΄ Τορακίδης    /   25΄ Τάτσιος, 80΄ Ζιάγκας, 88΄ Αραμπατζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Φραγκάκης – Καμπαρντίνας – Βασίλογλου

 ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ             0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Αρμεν,  80΄ 0 – 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Αναστασίου – Αναγνωστίδης

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ           0 – 3 α.α

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                             3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Αραμπατζίδης, 60΄ Μπακάλοφ, 65΄ Μουτεσίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Παυλίδου – Αναγνωστίδης

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ                3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 30΄- 65΄ Κοτρίκης   /  50΄ Τσάλκοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μπεριντζής Στ. – Παπαποστόλου

ΑΝΩΤΕΡΗ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
119521711771661
219431342702144
319391234401624
419341117473116
51932102743358
62029929564313
7192891944368
8192372103233-1
9191442131960-41
1019923142571-46
11191011810102-92

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  17η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ  – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ                    1 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Σπυριδόπουλος   /    40΄ Μεσέρδης Χρ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βογιατζή – Παπαποστόλου

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018                 0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 75΄ Καρδαλάς  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Κιοσσές Κ. – Βουρλιάκης

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ            0 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Γεμενετζής, 85΄ Τσαρουχάς

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παυλίδου – Χατζηαθανασίου

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ         3 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Δρουμαλιάς, 30΄ Κεφαλάς, 75΄ Γκόγκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σαπαρδάνης – Μισυρλής

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ                       0 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Ρούμπος Πασχ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Ντούγιας – Παπαδόπουλος Ι.

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
119461441411229
220431343381622
319401243411625
41935982321913
519331036281711
619299282932-3
7192163102943-14
819194782532-7
919164482533-12
1019721161845-27
1119512162364-41

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ  ΣΕΡ. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.                1 – 4 *

ΣΚΟΡΕΡ: ……….    /  10΄ Γκοντινόπουλος, 70΄ Γιαπράκης, 85΄Κλιάμπας, 90΄Ρήγας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Μίτρο – Παπανικολάου

ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ             1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Μπακάλης Μαρ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Ντεμάϊ – Μαργαριτόπουλος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ   3 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄ Ρούμπος , 65΄ Καρυπίδης,  75΄ Φιλιππίδης    /  50΄ Τζενάϊ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Λεοντής – Τσίκου

 ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ                 0 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄- 50΄ Παπαδόπουλος, 35΄ Γουργούτης, 80΄ Χερχελετζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μαρλά- Αναγνώστου

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
115391230421230
215341041271017
31524735251510
4152264522220
5152163626188
615144292646-20
7151341102044-24
8151233102328-5
9161233101634-18

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΟΙΝΟΥΣΑ                 4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Δήμου, 25΄ Ηλιόπουλος, 55΄ Ράδος, 70΄ Καραμβαλάσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καπρινιώτης – Σαββάτης – Μάτσας

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ     0 – 11 **

ΣΚΟΡΕΡ: 15΄ Εφραιμίδης, 20΄ Καλιμάνης, 25΄- 40΄- 50΄- 60΄- 65΄ Στεφανίδης, 35΄- 42΄ Αραμπατζής, 50΄- 70΄ Τσαουσίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καραμανίδης Ι.

ΚΟΡΜΙΣΤΑ –  ΨΥΧΙΚΟ                       2 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄- 90΄ Παύλου   /  20΄ Καρυδάκος, 60΄- 80΄- 85΄ Φουτσιτζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Κιοσσές Ι. – Τσίκου

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ               2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄- 85΄ Βαρβέλης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Καρασάββας – Σαπαρδάνης

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘέσηΟΜΑΔΑΑΒΑΘ.ΝΙΗΥΓΚΓΔΓ
11536113151744
215331032581642
31530933441034
41530933382117
51524735362412
6152372634313
7161031122559-34
815930122146-25
914-30014795-88

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr