ΕΠΣΣ: Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου 30/11/19

ΕΠΣΣ: Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου 30/11/19

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  30 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  12η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ                     4 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: Σιψής Κ. 12΄- 16΄ – 80΄- 89΄  /  43΄ Μπελίτος 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αναγνωστίδης – Μπομπόγιας

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ             0 – 2 **  

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Αβράμης, 35΄ Παρούκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Δουλγέρης – Βογιατζή

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ               0 – 1 **   

ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Στόϊλ Νικ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βασίλογλου – Παπαποστόλου

SERRES 1800 – ΑΜΜΟΥΔΙΑ                 4 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄Βασιλειάδης, 75΄- 80΄ Κλάϊντι, 92΄(πεν) Ρούτσης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Πούλιος Ι. – Αχιλλεύς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ                           3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄- 60΄ Πάνου, 38΄ Κουτσιούμπας   /  85΄- 90΄ Μπαρμπούτης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Μπεριντζής  Ε.- Μπάρμπας

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ             2 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Κουθουρίδης, 65΄ Βακάλοφ   /  25΄ Ζαφειρίδης, 85΄ Αϊβατζίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μαυρίδης – Ζαχαρία

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ     2 – 1 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄ Ζαγγελίδης, 43΄  Ζάντσιος   /  85΄ Μάνιος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Σαπαρδάνης – Κουρουζίδης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ    4- 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 13΄ Παπαδόπουλος, 60΄ Δάφκος, 70΄ Χερχελετζής, 83΄ Γουργούτης   /  35΄ – 58΄ Τσεναϊ, 40΄ Ξενόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Χατζηαθανασίου – Τσίκου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ               2 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 50΄ Καραμπουγιούκας, 85΄ Χατζηιορδανίδης   / 25΄- 45΄  Παπαθεοδώρου, 90΄ Αγοράκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναστασίου – Βουρλιάκης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ              5 – 3 **

ΣΚΟΡΕΡ: 10΄- 50΄ Πεχλιβανίδης Αγ., 38΄- 60΄ Πεχλιβανίδης Αλ., 75΄(πεν) Βαρβέλης   / 45΄  Φάκης, 57΄ 3-2 , 70΄ 4-3

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Πούλιος Α. – Σαββάτης

 

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    01 /  12 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  12η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Δουλγέρης – Αναστασίου

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαδόπουλος Ι. – Παπαδόπουλος Χ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Παπαποστόλου – Μπομπόγιας

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μαυρίδης – Καραμανίδης Σ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Βογιατζή – Καμπαρντίνας

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Αναγνωστίδης – Βουρλιάκης

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Λεοντής – Μπεριντζής Στ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Πούλιος Ι. – Αρχοντογιάννης

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ  – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας -Αχιλλεύς – Μπάρμπας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καραμανίδης Ι. – Μαρλά

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Κουρουζίδης – Μαργαριτόπουλος

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 2018 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάρκας Θ. – Πούλιος Α. – Τσίκου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ντούγιας

ΨΥΧΙΚΟ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καπρινιώτης – Σαπαρδάνης

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr