ΕΠΣΣ: Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου Α1 και Κυπέλλου

ΕΠΣΣ: Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου Α1 και Κυπέλλου

 

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  10 / 10 / 2020        ώρα  16.30

Α1  κατηγορία    4η αγωνιστική

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ     0- 1 **    

ΣΚΟΡΕΡ: 40  Μαλετσκάνοφ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βακουφτσής – Αχιλλεύς

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΡΩΤΗ              3 – 2 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Μουτεσίδης, 40΄ Καζάκης,  60΄ Δημητριάδης   /   35΄ Τσιάτρης, 88΄ Μοναστηρλής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Βογιατζή – Πούλιος Ι.

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ      1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:  70΄ Τσιακμάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Σάββας – Αναστασιάδης

 

Αγώνες Κυπέλλου Φάση  ώρα 15.30

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ               1 – 2 **   

ΣΚΟΡΕΡ: 35΄Παρίσης    /  80΄ Κίροφ, 88΄ Βασιλειάδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Χολάνης – Ζαχαρία

ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ         1 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ:  80΄ Δελής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Μαγής – Μαυρίδης – Μπάρκας Θ.

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΧΡΙΣΤΟΣ                  0 – 4 **

ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Πανταζής, 40΄ Κιουτσούκης, 44΄ Τσομπανίδης, 60΄ Γκατέκας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Μπάρκας Στ., Μισυρλής

 

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ          1 – 6 ** 

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Τζιανής   /  5΄ Τσομπανίδης, 15΄ Κρυωνίδης, 35΄ Πολυχρονίδης, 60΄ Χαριζάνης, 65΄ Βλαχόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Παπανικολάου – Μαρλά

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ         0 – 7 **

ΣΚΟΡΕΡ: 2΄ Μουσικάκης, 5΄- 40΄- 65΄ Παπαδόπουλος, 35΄ Γκουτζηλάς, 45΄ Χερχελατζής, 90΄ Τσαμουρτζής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σαπαρδάνης – Βλάχος

ΝΙΓΡΙΤΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                 2 – 0 **

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Ραπάϊ, 80΄ Κουλτσιάκης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. -Παυλίδου -Μάτσας

 

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.     2 – 6 **

ΣΚΟΡΕΡ: …..  / 5΄- 80΄ Πασχαλίδης, 35΄-45΄-70΄ Κουκούτσης, 40΄ Καδής

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης -Τσίκου -Βαφειάδης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ     3 – 4 παράταση **

ΣΚΟΡΕΡ: ………  /   55΄-60΄ Καρφαρίδας, 70΄- 112΄ Κουρμπανίδης

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς, Αναστασίου -Βογιατζής

 

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  11 / 10 / 2020        ώρα  16.30

Α1  κατηγορία    4η αγωνιστική

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ – SERRES 1800     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναστασιάδης – -Αναστασίου

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Σάββας – Αναγνωστίδης

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ     

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας – Βακουφτσής – Δουλγέρης

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Κουρουζίδης

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ    

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Παπαδόπουλος Ι. – Γεωργίου

 

Αγώνες Κυπέλλου Φάση  ώρα 15.30

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ -ΒΥΡΩΝΕΙΑ              

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης -Καραμανίδης -Βουτσάς

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ -ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  Ευθυμιάδης -Βουρλιάκης -Μανδέλας

ΘΥΕΛΛΑ -ΛΕΥΚΩΝΑΣ   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς -Καπρινιώτης -Λεοντής

 

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ -ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ         

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος -Αναγνώστου -Καραμανίδης Σ.

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ -ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ   

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης -Βογιατζή -Κιοσσές Κ.

ΨΥΧΙΚΟ -ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας -Παπανικολάου -Βασάκης

 

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης -Ντεμάϊ -Σαββάτης

 

 

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr