ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 3 – 4 / 3 / 2018

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 3 - 4 / 3 / 2018

 

Ημίχρονο *      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  03 / 03 / 2018        ώρα  16.00

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Τούτκας – Παυλίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Καμπαρντίνας – Παυλίδου

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – SERRES 1800 *ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΗΤΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναγνωστίδης – Βογιατζή

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Σάββας – Αρχοντογιάννης Γ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  18η αγωνιστική

ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βασάκης – Στεργάκης – Τσίκου

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βασιλόγλου – Παπαποστόλου

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Μαλλίδης

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Σολάκης – Φράγκαλας

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Τάλιου – Παπαδόπουλος Ι.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Σάκκος – Παπαδόπουλος Χ. (ν)

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΨΥΧΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Τρανούδης – Μπομπόγιας

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Παπαδόπουλος Ε. – Χολάνης

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Καπρινιώτης – Παπαδόπουλος Δ.

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Αλεξιάδης – Σαββάτης

 

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  04 / 03 / 2018        ώρα  16.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PALY OFFS  αγωνιστική

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΙΟΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σάββας – Δημητριάδης

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αναστασιάδης – Σάκκος

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Καμπούρης – Μαλλίδης

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  PALY OUT  1η αγωνιστική

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Δουλγέρης – Σώμης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αρχοντογιάννης Γ. – Καμπαρντίνας

ΛΕΥΚΩΝΑΣ  ΡΕΠΟ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Κιοσσές Κ.  – Κουρουζίδης

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ -ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σεβοσλίδης – Τατούδης

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΑΡΩΠΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Χολάνης – Ντεμάϊ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Παυλίδου – Λεοντής

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας Ρ. – Κωνσταντινίδης  – Αλεξίου

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Βακουφτσής – Αχιλλεύς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΟΡΕΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Καραμανίδης Σ. – Φράγκαλας Δ.

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μαυρίδης – Γεωργίου

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΟΣ 2000

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Μαργαριτόπουλος – Καραμανίδης Ι.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  22η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Βουρλιάκης – Μενέξης

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr