ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 17/18-10-2020

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 17/18-10-2020

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  17 / 10 / 2020        ώρα  16.00

Α1  κατηγορία    5η αγωνιστική

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Μπάρκας. Σ. – Αρχοντογιάννης

ΠΡΩΤΗ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Αχιλλεύς – Αναγνωστίδης

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Βακουφτσής – Χολάνης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναστασιάδης – Μαυρίδης

 

Α2 κατηγορία 1ος  όμιλος    4η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Τσίκου

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Παπαδόπουλος Ι. – Καπρινιώτης

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάρκας Θ. – Ντεμάϊ – Φραγκάκης

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παυλίδου – Αναγνώστου

 

Α2 κατηγορία 2ος  όμιλος    4η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας – Βαφειάδης – Παπανκολάου

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Βλάχος – Βουτσάς

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ             αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

 

Α2 κατηγορία 3ος  όμιλος    3η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΠΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Ζαχαρία – Μισυρλής

ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σαπαρδάνης – Σαββάτης

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  18 / 10 / 2020        ώρα  16.00

Α1  κατηγορία    5η αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Μπάρκας Θ. – Κουρουζίδης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μαυρίδης – Μαγής

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ    

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Βακουφτσής – Χολάνης

SERRES 1800 – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Αναγνώστου

 

Α2 κατηγορία 1ος  όμιλος    4η αγωνιστική

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Καραμανίδης Ι. – Βουρλιάκης

 

Α2 κατηγορία 2ος  όμιλος    4η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ  

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μάτσας – Μπεριντζής Ε.

ΒΙΣΑΛΤ. /ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μαρλά – Καραμανίδης Σ.

 

Α2 κατηγορία 3ος  όμιλος    4η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάλας – Λεοντής – Μισυρλής

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Ζαχαρία – Παυλίδου

ΨΥΧΙΚΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Βαφειάδης – Μανδέλας

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr