ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 26/27-09-2020

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 26/27-09-2020

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  26 / 09 / 2020        ώρα  17.00

Α1  κατηγορία    2η αγωνιστική

ΡΟΔΟΠΟΛΗ -ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Πούλιος Ι. – Αναγνωστίδης

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Χολάνης – Δουλγέρης

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ             

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Αχιλλεύς – Γεωργίου

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ –  ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ         

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Ζαχαρία

 

Α2 κατηγορία 1ος  όμιλος    2η αγωνιστική

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ   

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Μπάρμπας – Αναγνώστου

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μαυρίδης – Ντεμάϊ

 

Α2 κατηγορία 2ος  όμιλος    2η αγωνιστική

ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μαδένης – Λεοντής

ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ.  – Βογιατζή – Παυλίδου

 

Α2 κατηγορία 3ος  όμιλος    1η αγωνιστική

ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ   

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Βουρλιάκης – Σαββάτης

 

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  27 / 09 / 2020        ώρα  17.00

Α1  κατηγορία    2η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙ – SERRES 1800     

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Αναστασιάδης – Δουλγέρης

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Μαυρίδης

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΩΤΗ      

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Ζαχαρία – Αρχοντογιάννης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Χολάνης – Βογιατζή

 

 

Α2 κατηγορία 1ος  όμιλος    2η αγωνιστική

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καραμανίδης  Ι.- Λυγγερίδης

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Κουρουζίδης – Βαφειάδης

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Τσίκου – Βουτσάς

 

Α2 κατηγορία 2ος  όμιλος    2η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤ./ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΡΙΣΤΟΣ  

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Μάτσας

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καπρινιώτης – Παπανικολάου

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Κιοσσές Κ. – Μπεριντζής Ε.

 

Α2 κατηγορία 3ος  όμιλος    2η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ    

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Μπάρμπας – Μανδέλας

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σαπαρδάνης – Μισυρλής

ΨΥΧΙΚΟ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Καραμανίδης Σ. – Βλάχος

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βασάκης – Μαρλά

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr