ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων της πρεμιέρας του τοπικού

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων της πρεμιέρας του τοπικού

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  19 / 09 / 2020        ώρα  17.00

Α1  κατηγορία    1η αγωνιστική

SERRES 1800 – ΡΟΔΟΠΟΛΗ       

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μαυρίδης – Αναγνώστου

ΠΡΩΤΗ – ΣΙΔΗΡΌΚΑΣΤΡΟ    

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι, – Απιδόπουλος

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ             

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Κρυωνάς

 

Α2 κατηγορία 1ος  όμιλος    1η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ    

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βογιατζή – Βλάχος

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Κουρουζίδης – Παυλίδου

 

Α2 κατηγορία 3ος  όμιλος    1η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ     

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Φράγκαλας – Μισυρλής

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Ζαχαρία – Παγωνάς

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  20 / 09 / 2020        ώρα  17.00

Α1  κατηγορία    1η αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ      

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Πούλιος Ι. – Μαυρίδης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αναγνωστίδης – Φραγκάκης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ          

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Αχιλλεύς – Βογιατζή

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Παυλίδου

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ         Αναβολή

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

 

Α2 κατηγορία 1ος  όμιλος    1η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ    

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Βογιατζής – Κιοσσές Κ.

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Παπαδόπουλος Ι. – Τσίκου

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βουρλιάκης – Καραμανίδης Σ.

 

Α2 κατηγορία 2ος  όμιλος    1η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.    

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Σαπαρδάνης – Καπρινιώτης

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Σαββάτης – Βουτσάς

ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ   

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Ζαχαρία – Βλάχος

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Ντεμάϊ – Μισυρλής

ΠΟΣ 2000 – ΙΩΝΙΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βαφειάδης – Παπανικολάου

Α2 κατηγορία 3ος  όμιλος    1η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ     

ΣΚΟΡΕΡ: 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Μπομπόγιας – Μανδέλας

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΨΥΧΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γεωργίου – Μαρλά – Μάτσας

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Βασάκης – Καραμανίδης

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr