ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 11-12 / 01 / 2020

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 11-12 / 01  / 2020

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  11 / 01 / 2020        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16η αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας -Παυλίδου

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Μαυρίδης – Παπαδόπουλος Χ.

ΝΕΟΧΩΡΙ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Γεωργίου – Φράγκαλας

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ -ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Βογιατζή – Μπομπόγιας

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Καπρινιώτης – Καρασάββας

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής -Αναστασίου – Λεοντής

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Βογιατζής – Κιοσσές Ι.

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Δουλγέρης – Ζαχαρία

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Χατζηαθανασίου – Βουρλιάκης

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    12 /  01 / 2020        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  16η αγωνιστική

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ  

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Σάββας – Γεωργίου

ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Πούλιος Ι. – Αναγνωστίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  15η αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Πούλιας . – Φραγκάκης – Μαρλά

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Καραμανίδης – Σ. – Ντούγιας

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Παυλίδου

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Παπαδόπουλος Ι. – Αναστασίου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  16η αγωνιστική

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αχιλλεύς – Μπομπόγιας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ντεμάϊ – Καπρινιώτης

ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Βογιατζή – Παπαποστόλου

ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. -Μπάρκας Θ. – Λεοντής

 ΠΟΣ 2000 – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Σαπαρδάνης – Τσίκου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΨΥΧΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης – Καραμανίδης Ι. – Βουρλιάκης

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Μαργαριτόπουλος – Σαββάτης

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Βογιατζής – Μαυρίδης

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr