ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 14-15 / 12 / 2019

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 14-15 / 12  / 2019

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  14 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  14η αγωνιστική

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Σάββας – Μαυρίδης

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αναγνωστίδης  -Παυλίδου

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Σώμης – Πούλιος Ι.

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Γεωργίου – Δουλγέρης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βογιατζή – Μπάρμπας

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Κιοσσές – Μπομπόγιας

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Παπαδόπουλος Ι. – Μπεριντζής Σ.

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Βακουφτσής – Τσίκου

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Αναστασίου – Σαββάτης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βογιατζής – Αρχοντογιάννης

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    15 /  12 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  14η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής -Σώμης – Δουλγέρης

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Γεωργίου – Παυλίδου

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σαφούρης – Αχιλλεύς – Καμπαρντίνας

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Γαβριήλ – Αναστασίου – Μαργαριτόπουλος

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ντεμάϊ – Βασίλογλου

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Βακουφτσής – Μαυρίδης

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Πούλιος Ι. – Παπαποστόλου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς -Σαπαρδάνης – Μπεριντζής Σ.

ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Σάββας – Βογιατζή

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ 

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. – Λεοντής – Μπομπόγιας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Καραμανίδης Ι. – Μαρλά

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Αναγνωστίδης – Καραμανίδης

ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΨΥΧΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης –Τσίκου – Βουρλιάκης

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Καπρινιώτης – Σαββάτης

 

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr