ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 7 – 8 / 12 / 2019

ΕΠΣΣ: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου  7 - 8 / 12  / 2019

 

Ημίχρονο     –   τελικό αποτέλεσμα  **

Σάββατο  07 / 11 / 2019        ώρα  15.00

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  13η αγωνιστική

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Πούλιος Ι. – Παπαδόπουλος Χ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς -Αναγνωστίδης – Παυλίδου

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Δουλγέρης – Γεωργίου

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – SERRES 1800

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σάββας – Αχιλλεύς

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

Ν. ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Παπαδόπουλος Ι. – Βογιατζή

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Μαρλά – Ντεμάϊ

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρπουζέλης – Μαυρίδης – Ζαχαρία

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΠΟΣ 2000 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Αρχοντογιάννης – Μπάρμπας

Κ. ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαδένης – Πούλιος Α. – Μπεριντζής Στ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φράγκαλας – Λεοντής – Μαργαριτόπουλος

ΣΚΟΥΤΑΡΙ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μπομπόγιας – Παπαποστόλου

 

 

 

 

Ημίχρονο      –   τελικό αποτέλεσμα  **

Κυριακή    08 /  12 / 2019        ώρα  15.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  13η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΩΤΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Απιδόπουλος – Μαυρίδης – Φραγκάκης

ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. – Βογιατζής

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Παπαποστόλου – Μαρλά

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Τζουμαλάκης – Αναγνωστίδης – Βασίλογλου

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Ντεμάϊ – Σαββάτης

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Κιοσσές – Καραμανίδης Ι. 

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος χ. – Καμπαρντίνας – Καπρινιώτης

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Σάββας – Μπάρκας Θ.

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Αχιλλεύς – Μπομπόγιας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Δουλγέρης – Παυλίδου

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Αναστασίου – Τσίκου

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπαντή – Σαπαρδάνης – Αρχοντογιάννης

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ

ΣΚΟΡΕΡ:

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Ντούγιας

 

 

 

Share

Μετά από μια μακρά πορεία στο χώρο της δημοσιογραφίας και της ενημέρωσης και με έναυσμα την κορυφαία αναγνώριση που γνωρίζουν τα διαδικτυακά μέσα, η ομάδα μας δημιούργησε τον διαδικτυακό τόπο www.serressport.gr